KadincaSayfa.Com

Stüdyo daire nasıl dekore edilir?

Stüdyo daire nasıl dekore edilir?

Stüdyo daire günümüz dünyasının vazgeçilmez mimari eserleri olarak tanımlanır. Aynı zamanda, kültürel olarak gelişen ve sürekli ilerleme halinde olan toplumumuzda özellikle tek yaşamak isteyen kişilerin ilk tercihi olarak ta bakılabilir. Bir odanın yaşam tarzına nasıl dönüştüğünü görmemiz mümkün bu yapılarda. Yatma alanı ve mutfağın bir alada bulunduğu ki genellikle – amerikan-mutfak olarak olur bu alanda hem banyo kapısı hem de dış kapıyı görebiliriz. Yaşamını tek başına sürdüren, atanmış öğretmenler, memurlar, öğrenciler veya tek başına yaşmak isteyen insanlar için harika bir seçenektir. Diğer ev kiralarından hem daha ucuzdur, hem fazla eşyaya gerek görülmediği için iyi bir alternatif seçenektir. Günümüz şartlarını düşünürsek ısınması bile bize atrı bir tasarruf sağlayacaktır. Yeni yönetmeliğe göre kesinlikle 12 m²’den aşağı olamıyorlar, peki bu daireleri nasıl dekora etmeliyiz?

Stüdyo daire nasıl dekore edilir?

Stüdyo daire dekore ederken maksunün 3 tane renk secebilirsiniz, daha fazlası göz yorar çünkü minik bir alandır. Yani minünüm bir alan olduğu için çok farklı çok fazla rengi kullanmakta yarar vardır. Stüdyo daireyi dekote ederken küçük mobilyalar kullanmaya dikkat etmemiz gerekiyor her köşeyi en verimli bir şekilde kullanabilmek için de özellikle koloonların ve kirişlerin birleşim noktalarında bulunan niş bölümlerine küçük raflar, aydınlatmalar koyarak Stüdyo daireyi hem hareketlendirir hem de maksimüm da kullanabilirsiniz. Stüdyo daire dekorasyonunda çok işlenli mobilyalar kullanırsak daha dar bir alanda daha çok işlevi bir arada yürütebiliriz. Mesela sehpaların masaya dönüşe bilenlerinden tercih edebiliriz. Yada koltuklarımızda yatağa dönüşebilen koltuklar tercih edebiliriz, yatağa dönüşen koltuklar dışında yataklı koltuklar bardır, yine malzeme depolabileyeceğimiz koltuklardır bunlar. Bunun dışında yine stüdyo dairemizin geniş görülebilmesi için ıiık her zaman olduğu ve her mekanda olduğu gibi çok önemlidir. Eğer yeteri kadat gün ışığı almıyotsa en direk ışıklar kullanarak yani direk yüzümüze gelen değilde duvardan gelebilecek ışıklar kullanarak dairemizi daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabiliriz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.