KadincaSayfa.Com

Son Moda Topuklu Ayakkabılar

Son Moda Topuklu Ayakkabılar

Merhaba değerli Takipçilerimiz, Bugün sitemizde biz bayanların vazgeçilmezi olan ayakkabı modelleri sunumu yapacağız. Platform  topuklu ayakkabılar yine gündemde, ancak geçtiğimiz yıllara nazaran vitrinlerde biraz azaldı gibi yinede. Ayakkabı tutkunu bayanlar için her kesime hitap eden ayakkabı modeller, farklı modeller şık muhteşem topuklu ayakkabı modellerini mağaza vitrinlerinde görebileceğiz. 2015 yılının en gözde yeni trend leopar desenli  topuklu ayakkabılar marjinal tasarımlar göz dolduracak. Tasarımda sınır tanımayan  sıra dışı ayakkabılar ve daha fazlasını sitemizde  görmeniz mümkün. İlk resimde ki ayakkabı sıra dışı bir tasarım, güpür dantel  kullanılarak yapılan bu model, özel geceler için tasarlanmış bir ayakkabı. Eğer sizde kendinize özel bir ayakkabı arıyorsanız bu ayakkabı modeli bu model olabilir. Farklı renklerde güpür dantel modelleri ekledik galerimize, bunlardan bir tanesi mutlaka size hitap edecektir. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi Platform ayakkabı modelleri artık çok ilgi çekmiyor, zaten platform ayakkabılar günlük yaşam için tasarlanmış bir ayakkabı modeli değil. Abiye kıyafetlerin kombinleme de kullanılan bir tamamlayıcıdır esasen. Puantiye teması bu yılda göze çarpıyor, puantiyeli elbise ve ayakkabılar bu yılda gözümüze takılanlar arasında. Pastel renklerden çanlı renklere, dolgu topuklardan, sivri burun ayakkabılara kadar geniş yelpazeye yayılmış olan ayakkabı modasında, her zevke uygun ayakkabı bulmak mümkün bu yıl. Babet ve sandaletleri katmıyoruz   bile bu yalpazenin içine. Kısaca her kesime hitap eden bu modelleri çok beğeneceksiniz.
Kış ayları yavaş yavaş yerini yaz aylarına bırakıyor bayanlar. Yüksek platformlu topuklu ayakkabı modelleri birbirinden farklı renklerde ve desenlerde. Yeni sezonda yüksek topuklu ayakkabılar bayanların aklını başından alacak adeta. Topuklu ayakkabılar bu sezonda vitrinlerde en önlerde yerini alacak. Geçtiğimiz sezonda platform topuklu ayakkabılar çok modaydı sivri burun platformsuz ayakkabılar ise dolaplarınızda en arkalardaydı fakat bu sezon hafif sivri burun ayakkabı modelleri de tekrar eski yerini alacak ve kıyafetlerinizle kombini tamalayacaksınız.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica