KadincaSayfa.Com

Siyah Elbise Modelleri

Siyah Elbise Modelleri

Siyah renk biz bayanların en çok kullandığı renktir, mutlaka dolabımızda bire tane siyah kıyafet bulundururuz. Bir tane derken, 1 tane pantolon, 1 tane, etek, 1 tane elbise mutlaka olmalı dolabınızda.  Ben elbiseyi en çok kullanan biriyim. Rahat bir modelse özellikle benim ilgi alanıma giriyor demektir. Çünkü hem şık hem rahat olmak hoşuma gidiyor. Ben kendi adıma şöyle düşünüyorum; eğer özel bir durum geçerli değilse bir kıyafetin içinde işkence çekmek hiçte doğru değil.
Sırf şık olacağım diye hiç bir kadın bunu yapmamalı. Günlük hayatta başkalarına şık görünmenin uğruna rahatlıktan vazgeçmek çok yanlış. Erkeklerin son yıllarda farkedip en çok dalga geçtiği durumlardan biri bu. Ama aynı bakamadığımız için kadının kimyasını anlamakta zorlanıyor alabilirler. Nasıl ki bir futbol takımını fanatikçe nasıl tuttuklarını anlamıyorsak, onlarda bizi anlamamaları çok normal diye düşünüyoruz. Bazı durumlarda bu işkence çekilebilir diye düşünür biz kadınlar, doğamızda  vardır efendim…Bu konuyu Marilyn Monroe’nun bir sözü ile kapatmak istiyorum.”Sadece topuklu ayakkabı giydikleri için bile, kadınlar erkeklerden daha beceriklidir; gerisi teferruat” ;)
Biz kadınların istedikleri hem rahat olmalı, hem de şık, evet rahat giyinmek normal günler için çok önemli. Rahat elbise modellerini özellikle yaz günlerinde tercih ederiz, sicak yaz günlerinin vaz geçilmezi arasında elbise modelleri gelir, tek parça olması dilediğimiz tarz seçebilme özgürlüğü bizi elbise giymeye adeta zorlar. Üstelik artık tasarımlarda rahatlık daha çok dikkat edilen konulardan biri. Sırf bu yüzden markaların içlerinde yan markaları oluşturdular ve bu markalarda daha kullanışlı ve rahat kıyafetleri kolayca bulabiliyorsunuz.Üstelik çok hoş ve şık modelleride buralarda çok daha rahat halleriyle bulmak sizinde hoşunuza gidecek. Galerimizde şık gece kıyafet tasarımlarına da yer verdik, abiyede bu yılda taş işleme yine trend, göz kamaştıran bu modellere bayılacaksınız.
Bu makalede yine herkesin beğenisini yakalayabilmek adına farklı farklı elbise modelleri kullandım. Umarım beğenirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica