KadincaSayfa.Com

Şirin Kız Çocuk Aksesuar Modelleri

Şirin Kız Çocuk Aksesuar Modelleri

Bebekler için harika aksesuar modelleri ile sizlerleyiz sevgili kadınca takipçileri. Biz annelerin ve anne adaylarının bir numaralı alışveriş tutkusu olan bebek aksesuarları en farklı dizaynları ile sizleri büyüleyecek. Emin olun bazı bebek aksesuarları bebeklerinizin kıyafetleri ile de uyumlu olduğu zaman ortaya çok cici bir kombin çıkacaktır. Galerimizde yer alan bebek kıyafetleri gerek tasarımları gerekse motifleri ile oldukça farklı olsa da bazı modelleri tığ ve örgü bilen ve azda olsa el işlerinden anlayan anneler kendileri de yapabilir diye düşünüyorum. Beğendiğiniz modeli yakından inceleyerek modeli çıkarmanın yanında evde artan güpür kumaşlar ile de harika bebek bantları ve aksesuarları tasarlayabilirsiniz. Renkli kurdelelere çiçek motifleri vererek saç bantlarına dike bilir az bir maliyetle harika bir bebek aksesuarı tasarlayabilirsiniz hanımlar. Özellikle galerimizde yer alan birkaç güpür ve dantel saç bantları ve şapkaları fikir verme açısından size yardımcı olabilir diye düşünüyorum ne dersiniz? Sadece küçük bebekler için değil sıfır on yaş arası kız çocukları içinde farklı aksesuar seçeneklerinin bulunduğu şirin mi şirin aksesuar tasarımları sizlerle.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Kız çocuk annesi iseniz çocuğunuza yada yakın çevrenizde kız çocuk annesi bir yakınız var ise tasarladığınız bu el emeği harika saç bantları tasarımlarını onlara hediye edebilirsiniz. Evet sevgili bayanlar dilerseniz galerimizde ki harika bebek ve kız çocuk aksesuar modellerini birlikte inceleyerek yorumlayalım. İlk cici bebek aksesuar modeli yeni doğan minik bebekler için ideal bir seçim. İkinci görsel beyaz lastikli kız çocuk bant model ile çocuklarınızın saçlarının önüne gelmesini engellersiniz. Üçüncü mini patikler için favori olan seçimim denilebilir. Fakat ufak tefek kazalar için bu tarz aksesuar seçimleri biraz riskli ne dersiniz sevgili anne ve anne adayları. Dördüncü saç bandı yetmişlerin modasını yansıtan oldukça şirin bir bebek aksesuar tasarımı. Gelelim minin şirin dantel ve güpürlü patik modellerine, eğer bu tarz bir patik bulmak da zorlanıyorsanız çocuklarız için sade bir patik alıp dantel ve güpürler ile dizayn edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.