KadincaSayfa.Com

Şık Fular Modelleri

Şık Fular Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar, bu gün sizlere bayan fularları ile konu açmak istedim, söyle bir araştırdım fularları sadece kadınların kullanmadığını erkek giyimde de, tamamlayıcı unsur olduğunu gördüm. Her türlü kıyafet kombinin de kullanabileceğiniz fular modelleri olduğunu keşfettim. Önce erkek giyiminde fuları biraz açmak isterim.  Bu bilgiler, size eşinizin kombinleri ve oğlunuzun kombinleri için ileride işinize yarayacaktır.

Her erkeğin sahip olması gereken fular modelleri nelerdir?

Erkek fularında eskisi kadar, çok kullanılmasa bile en fazla kullanılan fular modellerinden bir tanesi puanlı olan enva i çeşit renk ve fuların içinde bulunan puanların boyu çok çeşitte kullanılabilir. Ve bu gerçekten bir gömleğin içine çok çok güzel bir şıklık sağlayabilir. Bunun haricinde büyük ve küçük renk ve çeşit şal desenleri de gayet rahatlıkla kullanılan fular desenlerinden biridir. Sizlere tavsiyemiz kullanılan fuların renginin daima renkli ve çarpıcı olması, gömelği güzelleştirecek olan ögelerden bir tanesi,alınan fuların rengi düz olduğu takdirde büyük önem taşıyacaktır. Maalesef fular eskisi kadar takılmıyor bazı tabular bizi daha doğrusu erkeklerin fular takmasına mani oluyor. Bir kadın gözü ile söylemek gerekirse, çok yakıştığına inanan bayanlardanım.

Her kadının sahip olması gereken, fular modelleri nelerdir?

Bence her bayanın dolabında en az 4-5 tane fuları olması gerekmektedir, bunlar desenli ve düz renklere sahip olmalıdırlar. Her boyda ve her ebatta fularlar, vazgeçilmez aksesuardır. Çok sade bir kıyafeti, simle örülmüş bir fularla, şık bir geçe kıyafetine dönüştürebilirsiniz ustalıkla. Hep ustaca bir dokunuş ister tabii, mesela, fular bağlama teknikleri var, onu öğrendikten sonra bir çok kıyafet kombinleriniz de fuları vazgeçilmez aksesuarınız olarak kullanacaksınız.

Örgü fular yapılışı:

örneğimizin uç bölümüne iğneye ip sararak çiçekler işleniyor 4 defa iki yandan 1 ‘er ilmik çoğaltılıyor. 60 cm olunca ortada 1 ilmik eksilterek 12 cm lik aralık koyuyoruz Bu kısımdan fuların öbür ucu geçirilecek 24 cm işlendikten sonra fakat kalan 3 sırada 1 er ilmik eksiltilecek . fular

sarı şık fular

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.