KadincaSayfa.Com

Saç Gümüş Rengine Nasıl Boyanır?

Saç Gümüş Rengine Nasıl Boyanır?

Saç Gümüş Rengine Nasıl Boyanır?

Saç Gümüş Rengine nasıl boyanır Önceden gümüş rengine boyanması için öncelikle platin rengine kadar açılması gerekmektedir. Platin rengine kadar acıkmış sacı ozon cihazının içinde yaklaşık sekiz dakika bekletip daha sonra ozon ve iyonunun detaylarında bir 2-3 dakika daha bekletip sacın bakımları ve diplerine bakım işlemlerinden sonra yıkacağız. Yıkadıktan sonra gümüş rengi özel karışım förmülümüzü hazırlayıp saça cila olarak geçeceğiz bu işlem bitince saç çalkanacak ve tekrar ozon cihazıyla sadece su ile yıkayıp güzel bir bakım yapılarak sacın dokusu yeniden yerine getirilecek. Yıl dengesi sağlanacak ve gümüş renkli olan sacın rengi daha parlak ve daha sağlıklı olarak hayatına devam edilecek.

Gümüş saç rengi kimlere yakışır?

Gümüş saç rengi, herkese yakışır dersek tabi ki yanılmış oluruz. Gerçi şu an günümüzde cilt renginin makyajla değiştiği bir dönemdeyiz göz renginin lensle değiştiği bir dönemdeyiz doğru hareketler yapıldığı zaman belki herkes kullanabilir. Ama bugün esmer birisi saçlarını gümüş rengine çevirip makyajla yani fotoşopla esmer bir kişide rahatlıkla bu saç rengini kullanır. Ama gümüş saç rengi her şeyden önce kendinde yenilik isteyen trendde ayak uydurmak isteyen hayatını değiştirmek isteyen birisi için doğru bir tercih olabilir. Bunun için en önemli şey cildinin çok soluk durmaması gerekmektedir yani gümüş renkli birisinin cildi bronz olursa veya makyaj tonlarını doğru renklendirmekle yaparsa son derece rahat bir şekilde gümüş renkli sacı kullanabilir. Gümüş renkli bir sacın özellikle biz buğday tenlilere çok yakıştığını düşünüyoruz.Mesela çilli insanlara yakışacağını düşünmüyoruz, bizim tercihimiz genellikle buğday tenli, beyaz tenli genellikle makyaj yapmayı seven günlük hayatında da modayı takip eden trendleri yakalayan ve onlarla yaşamayı bilen kişilerin özellikle meslekleri göz önünde bulundurursak mimarların , mühendislerin kendilerini yenilemekle ilgili moda, yaşam koçluğu tasarımla uğraşan kişilerin taşıyabileceği bir renk olduğunu düşünüyoruz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.