KadincaSayfa.Com

Mutfak Perde Modellerine Dikkat

Mutfak Perde Modellerine Dikkat

Hiç endişesiz bayların ve bayanların hayatının büyük bir zamanını mutfaklarında geçirdiğini herkes iyi bilir. Bu zaman içerinde geçen süreyi keyifli ve rahat geçirmek çok önemli olmaktadır. Bunun içinde en büyük etken dekorunuzu buna göre dizayn etmelisiniz. Bu dizaynı yaparken diğer bir etkili detay ise perdelerdir. Perdenizi iyi seçmenizde yarar var. Mutfağınıza uyumlu perde modellerine sahip olarak gözlere iyi hitap etmesini sağlıyabilirsiniz. Yeni moda ile trendler , kendini yenileyen mutfak perde modelleri , eski dizayn da birçok kişinin mutfaklarında bulunmaktadır. Bu yıldaki perde modellerinde trend renkler; turkuaz , haki yeşili , hasır tonları ile sık sık karşılaşmaktayız. Jaluzi , stor perdeler mutfaklarda kullanılmakta ve aranan ürünler gurubu arasındadır. Bu yıl ayrıca japon perdeler, ev sahipleri tarafından aranmaktadır. Sizde bir japon perde ile mutfağınızın dolu ve zengin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Birden fazla dizaynda ve ürün çeşitli mutfak perde modelleri, mutfağınız ile en uyumlu modeli seçerek kusursuz bir mutfak dekorasyonuna ortaya koyabilirsiniz. İşinize yarayacak , kullanışlı bir perde modelini seçmeyi unutmayalım.Ufak bir mutfağınız varsa , daha ufak modelleri tercih etmenizde fayda vardır.

Mutfakta stor perde kullanışlı mı?

Evet, çok kullanışlı oluyor, fiyatları da hemen hemen aynı paraya mal oluyor, bana göre tül perdelerden daha şık duruyor. Ben tülden vazgeçmem diyorsanız, zebra stor perde öneririz sizlere.

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor Perdeler % 100 Polyester iplikten üretilmektedir. Haftada 1 kez, nemli bir bezle toz alır gibi, silerseniz çok kirlenmesinin önüne geçmiş olursunuz.Seçeneklerimizin çok olduğu bir çağda, kendimizi nasıl rahat ve huzurlu hissediyorsak dekorasyon tercihlerimizi ona göre yapmalıyız. Mutfak önemli bir alandır, evin kalbi sayılır, bu yüzden ruhumuzdan bir parçayı yansıtmalı ki, bize ait bir alan olduğunu hissedelim. Nefis yemekler yapacağımız alanı sevelim. Sizlere perde modelleri derledik, iyi seyirler…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.