KadincaSayfa.Com

Müjdat Gezen’den İstanbul Seçimleri Hakkında Çarpıcı Açıklama!

Müjdat Gezen’den İstanbul Seçimleri Hakkında Çarpıcı Açıklama!

YSK’nın İstanbul seçiminin yenilenmesi kararını değerlendiren oyuncu Müjdat Gezen, “İmamoğlu bu defa 500 bin oy farkla gelecek.” açıklaması yaptı.
Ünlü sanatçı Müjdat Gezen, YSK’nın İstanbul seçiminin yenilenmesi kararını değerlendirdi. Gezen, “İmamoğlu bu defa 500 bin oy farkla gelecek.” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DİYE İMZA ATTILAR”
Öte yandan İmamoğlu’na destek veren sanatçılarla ilgili olarak iktidarın tutumuna da tepki gösteren Gezen, “Türkiye’de sanatçıların kiminin sanatını icra edebildiğini, kimisinin edemediğini, ürktüğünü” söyledi. Gezen devamında, “O devirler geçti. Eğer bu kadar koca bir listedeki sanatçılar ‘Her şey çok güzel olacak’ diye imza attılar, artık burada onların düşünmeleri lazım. Onar bence gidici” ifadelerini kaydetti.

“CEZA KESİLMESİNİN NE ÖNEMİ VAR”
Nevşehir Belediye Başkanı Arı’nın İmamoğlu’na destek açıklamasında bulunan sanatçılara gösterdiği tepkiyi de değerlendiren Gezen, “Nevşehir halkına böyle bir ceza kesiyorsa eğer o halk da en yakın zamanda onun cezasını keser. Eğer bütün bu sanatçılar ona ceza keserlerse önemi var. Onun sanatçılara ceza kesmesinin ne önemi var?” diye konuştu.

“YETERİ KADAR FATURA ÖDÜYORUZ”
Atatürk Kültür Evi’nin organizasyonuyla Almanya turnesine gelen ve ‘Eyvallah’ adlı oyununu sahneleyen Gezen, DW muhabirinin, “Kaygılarınız var mı?” sorusuna, “Yo niye olsun ki? Zaten yeteri kadar fatura ödüyoruz. Çıkıyor Cumhurbaşkanı orada, ‘Bedel ödeyecekler’ diyor, biz de bedeli ödüyoruz. Herkesin bir bedel ödeyeceği zaman vardır” diye yanıt verdi.

“GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER”
Türkiye’nin geleceğini çok iyi gördüğünü belirten Gezen, “Atatürk’ün lafı benim için yeterlidir; Geldikleri gibi giderler. Geldikleri gibi gidecekler. Ben bir demokratım. Geldikleri gibi gitmelerini isterim, yani seçim yoluyla” dedi.

“ÇOK DÜZGÜN BİR İNSAN”
Gezen, “İmamoğlu kazanamazsa ne düşünürsünüz” sosuna da şöyle yanıt verdi: “Bu tuzağı hazırlayanlar utansın. Ne denir artık. Kazanacak. Büyük farkla kazanacak. Çünkü artık AKP’ye oy verenler de anladı ki, bu iş yalanla dolanla yürümüyor. Bir insanı bir kere kandırabilirsiniz, büyük bir toplumu da bir kere kandırabilirsiniz. Ama bütün insanları aynı anda devamlı kandıramazsınız. Ben AKP’ye oy vermiş insanların büyük bir bölümüyle konuştum. Görüyorum ki insanların artık burasına gelmiş. Ayrıca Ekrem İmamoğlu çok dürüst, düzgün bir insan. Tanıyorum da kendisini. Zannediyorum bu defa çok şey değişecek, her şey çok güzel olacak.”

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.