KadincaSayfa.Com

Muhteşem Duvak Tasarımları

Muhteşem Duvak Tasarımları

Bence bir gelinliği tamamlayan en önemli parça kesilikle duvak modelleridir. Gelin adaları gelinlik seçimlerine ne kadar önem veriyorsa en az bu önemi duvaklara da göstermelidir. Çünkü gelinlik modeli ile duvak modelinin uyumlu olması ve iki modelin birbirini tamamlaması oldukça önemlidir. Gelinlik modelini seçiminizi düğünden aylar önce belirlediğiniz gibi duvak modelinizi de önceden seçmeniz oldukça önemlidir. Duvak seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı gelinlik modeliniz çok gösterişli ve taşlı bir modele sahip ise daha sade ve düz gelin duvak seçimleri yapmalı, fakat düz ve klasik bir gelinlik tercihi seçiminiz ise taşlı işlemeli ve dantelli duvak seçimleri yapmanız oldukça doğru bir seçim olacaktır sevgili gelin adayları. Bu yıl duvak modellerinde göze çarpan trend ya olabildiğince uzun duvak modelleri yada olabildiğince kısa duvak modelleridir. Hatta sadece yüzü kapatan kısa tül ve danteller oldukça popüler.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Duvak modelinde klasik dantel yerine bir tasarımcı olarak benim önerim Fransız dantel olsa da bu tarza yakın dantel seçimleri de yapabilirsiniz. Ayrıca düz bir tük duvak üstüne inci işlemelerde yaptırarak nostaljik bir hava estirmeniz mümkün bayanlar. Evet sevgili gelin adayları sizler için oluşturduğum galerim de birbirinden farklı ve şık duvak modellerini özenle seçerek bir araya getirdim. Hayatınızın en önemli gününü düğününüzü şık bir duvak modeli ile taçlandırmak isterseniz harika modelleri birlikte inceleyelim. İlk duvak modeli tıpkı size anlatığım gibi bol dantel ve güpür kullanılan bir gelinlik için düz bir duvak tercih edildiğini görmektesiniz. Ayrıca kabarık olmayan böyle bir gelinlik modeli için düz uzun bir duvar tercihi de oldukça şık bir seçim olmuş. İlk dört gelin duvak görseli uzun duvak isteyen gelin adaylarına özel tasarımlar. Beşinci duvak modeli ise marjinal bir duvak modeli arayan takipçiler için en doğru seçim olacaktır ne dersiniz? Ayrıca kısa duvak modellerinde kullanılan taşlar ve inciler duvak modellerine nostaljik bir hava katmakla beraber oldukça sıra dışı bir tarz oluşturmuş.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.