KadincaSayfa.Com

En Şık Salon Tasarımları

En Şık Salon Tasarımları

Bir çok dekorasyon tarzı arasında, sizin ve zevklerinizin hangi dekorasyon tarzını yansıtığını biliyormusunuz?   Modern, Klasik, Minimalizm,  Rüstik, Country,  Art-Deco, Aysa vs.  bunlardan hanğisi sizi yansıtıyor?  Hiçbir fikriniz yok mu?  Dilerseniz, resimli örnekler ile ilk olarak modern dekorasyon tarzını birlikte inceleyelim.  İlk dekorasyon tarzımız modern tarz. Günümüz şartları da modern tarzı destekliyor adeta, çünkü evler kutu gibi, hal böyle olunca ister istemez kullanışlı modern çizgilere rağbet eder olduk.  Tabii bu tarz meselesi biraz da, küçük alanlarda da klasik tarz mobilyaları kullanan, klasik tarz mobilya tutkunları var.
Günümüzde en çok gençlerin tercih ettiği modern dekorasyon tarzında sadelik ön planda olup, çarpıcı odak noktaları ve aksesuarlar ile mekana, hareket katmak ilk kuraldır.  Aksesuar seçiminde, cam ve metal tercih edebilir ve seçtiğiniz renk teması ile uyumlu ama bir o kadarda çarpıcı seçimler yapmanız gereklidir.  Dekoratif malzemeler ve aksesuar seçimlerinizin büyük olması modern tarzı yansıtması şarttır.  Galerimizde yaratıcı ve ilginç tasarımları bir araya getirdik, dekorasyon tutkunlarına zengin ve renkli modelleri derledik. Yaşam alanlarınızı, seçtiğiniz, koltuk, sehpa ayna gibi farklı ürünlerle güzellikler katabilirsiniz. Evim modern olsun, aynı zamanda renkli ve aydınlık olsun diyorsanız, renkleri iyi kullanmaya çalışın.  Öncelikle zemin renklerini acık renk döşeyiniz, bu şekilde alacağınız eşyaların rengini daha rahat secebilirsiniz. Ferah ve huzurlu bir atmosfer yakalamak istiyorsanız pastel renkler kullanmalısınız. Pastel renkler yumuşak renklerdir, evimde huzur duymak istiyorum diyorsanız   hedefiniz pastel renkler olmalıdır. Modern tarz ev dokorasyonuna  neon renkler, küçük vazolar, renkli dekoratif yastıklar çok yakışan ürünlerdir.
Duvarda şık ve farklı kitaplık,  aksesuar için raf ünüteleri hatta, siyah beyaz fotoğraflar ile mekanı hareketlendirebilesiniz.  Yada  siyah ve beyazın hakim olduğu  salonunuza kırmızı aksesuar seçimi ile   kontrast oluşturabilirsiniz. Son olarak günümüzün oldukça popüler olan, duvar süsleri yani stickerları seçerek şık ve dekoratif mekanlar yaratabilirsiniz.

 

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.