KadincaSayfa.Com

Modern Komidin Tasarımları

Modern Komidin Tasarımları

Yatak odalarında olmazsa olmazlarımızdan olan komidin tasarımları, artık farklı bir boyut kazanıyor. Başucu sehpaları olarak da bilinen komidinler,  fonksiyonel oluşları kadar farklı şekillerde dizayn ediliyor. Küçük bir abajur, bir başucu kitabınız, ve dilediğiniz renkteki komidinle yatak odalarınızda şık ve asil bir görsellik yakalayabilirsiniz.

Yatak odalarının en küçük parçaları aslında en büyük parçalarıdır. Bunlardan biri komidindir. Çünkü bu komidinler yatak odanızın şıklığında ve görünüşünde büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden hem şık hemde kullanışlı olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Sabah uyandığınızda güne güzel başlamak için mutlaka komidinizin üstüne bir vazo içinde çiçek koyunuz. Sizi iyi hissettirecek ve gülümsetecek güzel anısı olan bir fotoğraf çiçekler arasında çok hoş duracaktır ve sizi iyi bir güne hazırlayan etkenler içinde olucaktır. Bunlar ile komidinin üzerine asılacak bir tablo daha etkili olucaktır sizler için.

Bu detayların daha doğru bir şekilde olabilmesi için muhakkak komodinin yüksekliğini yatağınızın yüksekliği ile doğru orantılı olmalıdır. Yataktan kolayca ulaşılabilecek yükseklikte ve uzaklıkta olmasına önemle dikkat ediniz. Çekmeceli modeller seçebileceğiniz gibi küçük çekmecesiz sehpaları da komodin olarak başucunuzda kullanabilirsiniz. Çekmecesiz modellerde eşyalarınızı koymak için küçük kutulardan veya sepetlerden faydalanabilirsiniz.

Farklı komidin tasarımları da yapabilirsiniz. Buna örnek vermek gerekirse eskimiş bir çeyiz sandığı yada çocukluğunuzda kalan ansiklopedileri dekorasyonuzu uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Yatak odanızın karışık durmasını istemiyorsanız mutlaka komidin tasarımlarına göz atın derim ben. Sadece yatak odaları için değil, bana kalırsa her odaya bir tane komidin edilinmesi gerektiğini düşünen bir insanım ben. Yoksa ıvır zıvırları nasıl toparlarız Allah aşkına..

Bugün sizler için araştırdığım modern komidin modellerini beğeninize sunuyorum.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica