KadincaSayfa.Com

Makyaj Bir Kadını Ne Kadar Değiştirebilir?

Makyaj Bir Kadını Ne Kadar Değiştirebilir?

Merhaba Makyaj Bir Kadını Ne Kadar Değiştirebilir? Sorusuna cevap vermek için, sizlere makyaj yapmanın hilelerini vermek istiyoruz. Herkesin pürüzsüz bir cildi olmayabilir sorun yok artık, sizde kusurları kapatıp, harika bir görüntüye kavuşabilirsiniz, nasıl mı? Eğer merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.
Victoria Secret makyajının temel kuralı pürüzsüz bir ten, pürüzsüz teni de nasıl elde edebiliriz? cildimize şeffaf transparan koruma faktörlü hemde tüm gün cildinizi de koruyacaktır, makyaj bazları ile başlayabilirsiniz. Bunları da çok az sürüyorsunuz çok fazla sürmemeye özen göstermelisiniz. Şöyle düşünelim, bir ceketin astarı gibi ceketin astarı ne kadar sağlam olursa üzerine yapılan kumaş ta o kadar kaliteli gösterecektir. Bunu hiç bir zaman unutmamak gerekiyor, föndeten rengini tenimizin bir ton acık rengini tercih edelim, göz çevresine de kullanabileceğimiz bir ürün almaya dikkat edelim. Daha sonra kontürlemeye geçelim, elmacık kemiğinden çene kemiğine kadar kontürleme yapalım, yanaklarımız ve şakaklara doğru gölgelendirme yapalım. Daha sonra süngerele burnumuzu gölgelendirelim. Kontürleme işleminden sonra cildimizi pudralama işlemine geçelim, az pudra kullanmaya özen göstererek göz altlarına, burun kenarlarına, çeneye sürelim. Daha sonra allık sürelim, allık sürmek için bir gülümseme yapalım ve elmacık kemiklerinin üzerine allak sürelim. Son dokunuş olarak, highlight pudrasını uygulayalım.

Victoria Secret göz makyajı nasıl yapılır?

Esmerler için, Victoria Secret göz makyajı nasıl olur? Bir siyah göz kalemi ile uygulamaya başlayabiliriz, neden göz kalemini tercih ediyoruz? Göz kalemi ile farklı uygulamalar yapabiliriz, burada dikkat etmeniz gereken altın kural kirpik diplerinden başlayıp hiç bir boşluk kalmamasına özen göstermeniz makyaj yaparken her zaman elinizde mutlaka bir peçete olsun ki bazı yerlerde hatalı yaptığınız anda silebilesibiz. Kalın bir kalem çekelim, daha sonra bunu fırça yardımı ile yayacağız, gözün üst tarafının sonuna geldiğimizde gözün, hemen alt kısmına da kirpik diplerine sürerek bitirelim kalem sürme işini. Göz kalemini kalın bir şekilde sürdükten sonra hemen bir fırça alıp kalemi dağıtmaya başlayalım, kirpik diplerine dokunmayalım şöyle üzerinden bittiği noktadan, hem yumuşatmış olacaksınız hem de bunu bir fırça yardımı ile bunu suya dayanıklı göz kalemleri ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu göz kapağı üzerinde topaklanma olan olan kişiler içinde çok iyi olacaktır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica