KadincaSayfa.Com

Lasa İdea Banyo Aksesuar Tasarımları

Lasa İdea Banyo Aksesuar Tasarımları

Banyoların havasını değiştiren, modern ve estetik tasarımları ile göz dolduran Bu yazımızda, tüm bu detaylar arasında önemli bir yere sahip modern Banyo Aksesuar Tasarımları hakkında bilgiler ve öneriler sunacağız, çeşitli Banyo Aksesuar Tasarımlarını bulabileceksiniz. Banyo Aksesuar Tasarımları ile sizlerleyiz. Banyo dekorasyonundaki yeri ve önemi oldukca önemlidir, aksesuarların. Banyoya kişilik kazandıracak nitelikte olan aksesuarlar zevke göre değişkenlik göstermektedir. Cam, seramik ve porselen den yapılan bu aksesuarlar şık duruşları ile banyoların vazgeçilmez setleridir. Bu setler yine bizim göz zevkimize göre değişkenlik göstermektedir, galarimiz için seçtiğimiz görsellerden anlaşılağağı üzere bu yılda hangi modeli seçsem kararsızlığını yansıtacak modeller moda. Sıra dışı kullanılan banyo aksesuarları ile daha estetik görüntüyü yakalayarak hem sıradanlıktan çıkmış hem de dikkatleri üzerine çeken yaşam alanlarına dönüşecektir banyolarınız. Eğer sizde banyolarınıza kişilik katmak görsel anlamda şıklığı yakalamak istiyorsanız, banyonuza aksesuar almadan önce fikir edinmek için galerimize göz atmanızda fayda var.

Banyolarda eğer şık ve modern bir tarz yakalamak istiyorsanız, sadece banyo aksesuarlarını değil bir bütün olarak düşünmelisiniz. Banyonuzun zemin rengi nedir? Renklerin uyumunu göz ardı etmemelisiniz. Banyo dolap modelleriniz nasıl? Modern tarz mı yoksa klasik tarzı? Banyo aydınlatmanız nasıl? Tüm bunları bir bütün olarak ele almalısınız ki dekorasyonda bir bütünlük yakalayabilesiniz. Örneğin klasik bir tarzda döşenmiş bir banyoya çok modern bir aksesuar ile güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Buda sıra dışı bir aksesuarla olur galerimizde size fikir verebilecek modellerimiz mevcut.

1970 li yılların başında kurulan Lasa İdea, zerafet, ihtişam ve kalite, geçmişi ve günümüzü birleştiren koleksiyonlarıyla, hem klasik ve modern bir ortam için uygun tasarım seçenekleriyle bizimle, detay zenginliği parlaklık yeri geldiğinde değerli taşlarla mükemmelleştirdiği tasarımlarıyla göz dolduruyor..Banyolarda ki çağdaş çizgiler değerli malzemelerle yenilikçi bu projelere gelin beraberce bir göz atalım mı?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.