kadincasayfa.com

Küçük Evlere Pratik Çözümler

Küçük Evlere Pratik Çözümler

Günümüzde,  stüdyo dairler oldukça popüler.  Özellikle,  bekar ve şehir dışında yaşayan kesimin büyük rağbet gösterdiği ufak,  ama kullanışlı daireler kullanım açısından iyi dekore edilirse şık ve kullanışlı mekanlar elde edilebilir.  Evinizi döşerken bilmeniz gerek en önemli nokta,  kullanacağınız eşyaların,  mutlaka fonksiyonel olmasıdır.  En ufak noktayı bile değerlendirmeniz,  hem dekoratif hem de kullanışlı hale getirmek şarttır..İlk başlarda,  mutfak ve salonun bir arada olması canınızı sıkabilir.

Küçük yatak odasını, nasıl daha geniş gösterebiliriz?

Yatak odamız dar, bizim renk seçimlerimizden dolayı daha dar gözükebilir. Dar bir yatak odasına seçtiğimiz mobilyalardan ötürü veya renk seçimlerinden dolayı yanlışlar yapmaktasınızdır. Öncelikle ne yapmamız gerekiyor, mekanı geniş göstermek için gardolabımızın hemen ön kapaklarına ayna koyuyoruz, boydan boya ayna çok iyi olacaktır. Belki zaman içinde size rahatsızlık verebilir, özellikle yataktan kalktığınız zaman kendinizi bir anda aynada gördüğünüzde rahatsız olabilirsiniz. Ama ne var ki genel kullanımda mekanı çok daha geniş gösterecektir. Düğer bir seçeneğimizde mekanı daha aydınlık hale getirmek, buda genel aydınlatma ile olur. Mümkün olduğu kadar odanızda kontrollü aydınlatmayı aynı zamanda, ışığı ayarlayabileceğimiz aydınlatma sistemlerini kullanmanızı öneririz. Küçük odalarda sıcak renklerden uzak durulması gerekir, duvar renklerinde yine mümkün olduğu kadar acık renkleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Ve tabi dolaplarınızın ihtiyacınız kadar derinliğine sahip olmasına dikkat edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük mutfakları, nasıl yerleştirmeliyiz?

Küçük mutfakları projelendirirken, öncelikle yerleşmesi gereken cihazlar işte fırının yeri, ocak yeri, bulaşık makinesinin yeri ve evye ve buzdolabı bunlar mutfakta olması gereken demirbaş modüller. Bunlar yerleştikten sonra, kullanıcak olan kişinin yine ihtiyacını karşılayabilecek en önce kurulması gereken modüller kullanılmalı mutfakta mutlaka olması gereken modül çekmecelerdir. Daha sonrası mekana göre değişen ölçüler olacaktır, ölcününde el verdiği şekilde bir kiler dolabı, eğer köşe uygunsa, köşeli mekanizmalı bir dolap. Eğer kendiniz kullanacağınız gibi düşünüyorsanız çok rahat projeler elde edebilirsiniz. Küçük küçük modüller yerine yani adet fazlalığından ziyade büyük modülleri tercih etmek gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyoruz.

Bu sıkıcı durumu avantaja çevirmek sizin elinizde.  Dilerseniz sizin için seçtiğim ufak ama kullanışlı stüdyo daireleri ve küçük evler için pratik bilgi sunacak görselleri birlikte inceleyelim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Alt Kategoriler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica