KadincaSayfa.Com

Kot Kumaş Ayakkabı Modelleri

Kot Kumaş  Ayakkabı Modelleri

Bugün sizlere sıra dışı olmasa da oldukça farklı kot (jean) ayakkabı tasarımlarından oluşan bir galeri hazırladım. Özellikle bayanların ayakkabı tutkusunu bildiğim için en özel modelleri ilk bizi sitemizde görmeniz için gerek yurt içi gerekse yurt dışında ki modanın son trendleri hakkında ufak bir araştırma yaptım. Ayakkabı denince kendinden geçen bayanlar için bu yılın modası olan ve oldukça farklı tasarımları ile ayaklarda sanatsal bir etki yaratan muhteşem kot ayakkabıları galerim için özenle seçtim. Galerimizde bahar ve yaz aylarında giyilebile kot modellerinden tutunda kış aylarında giyilebilecek harika topuklu ayakkabılar görülmeye eğer. Ayrıca spor sandalet görünümlü parmak arası kot modelleri hem tasarım hem de rahatlık için ideal bir seçim diye düşünüyorum ne dersiniz?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Sizler için seçtiğim kot ayakkabı modellerini ister günlük hayatta isterseniz özel gün ve gecelerde giyebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız özel günler dedim çünkü, eskiden kot pantolon ve kot tasarımları sadece spor kıyafetlerde ve günlük kombinler de tercih edilirken günümüzde hem özel günlere hem de spor kombinler ile dizayn edilebiliyor. Özel bir davette siyah bir ceket altına kot giyen bir bayan eskiden eleştirilse de günümüzde stil ve tarz sahibi ilan ediliyor. Hal böyle oluca kimi zaman ayanlar stil sahibi olacak diye rezilde olabiliyor. Kısaca yeni trend iyi bir kombin için ne giydiğiniz değil nasıl kombin yaptığınızdır asıl olan. Şimdi, sevgili bayanlar muhteşem ve özel tasarım kot ayakkabı modellerinden en çok beğendiğim ilk üç tasarımı dilerseniz sizlerle paylaşacağım. Birinci kot ayakkabı modeli seçimim platform ince topuklu klasik ayakkabı modeli. İkinci favori kot ayakkabı seçme gelecek olursak, dolgu topuklu önü açık ayakkabı modelidir. Son ve eminimde sizlerinde çok beğendiği uzun baharlık kot çizme tasarımı. Evet sevgili takipçiler babet modelinden tutunda önü açık ayakkabı hatta parmak arası sandalete kadar bir çok kot ayakkabı ve çizme modelleri sizlerle umarım sizde benim gibi beğenmişinizdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.