KadincaSayfa.Com

Kelebek Yatak Odası Tasarımları

Kelebek Yatak Odası Tasarımları

Estetikle rahatlığı birleştiren, konforu ön planda tutan Kelebek Mobilya’nın en eski sanayi kuruluşu olduğunu biliyormuydunuz? Bizlerin yaşam tarzını farklılaştırmayı hedefleyerek, kişilerin değişen ihtiyaçlarına göre her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katıyor.

Yatak odasında en önemli parçası yataklardır, peki yatak alırken doğru seçim yapıyormuyuz? Yatak odamızı dekora ederken hangi hataları yapıyoruz? Yatak odamıza perde alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bu sorulara kısaca değineceğiz, önce yatak odamıza perde seçerken en önemli konu sececeğimiz perdenin rengi çok önemlidir mobilya tercihimiz mekanda ki kullanılacak objelerin renkleri ile bir uyum içinde olması gerekir, bunu yansıtmak gerekir. Mesela iç mekanda yatak odasında perde kullanmak üzere size bir kaç örnek vermek isterim güneşlikler çok sık dokulu olmamalı, neden? Çünkü eğer ışığı çok fazlasıyla içeri vermezse mekan daha çok yorucu mekan oluşur, karanlık olur ve ruhunuz sıkılır. Bunun yerine stor perdeleri tercih edebiliriz yatak odanızda ki mobilyaya göre olmalıdır tercihleriniz. Eğer acık renk mobilya varsa odanızda perdeniz de bununla alakalı acık renk olması gerekmektedir. Yatak odanıza yatak alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta öncelikle yatağın formatıdır. Öncelikle aldığımız yatağın mobilyamıza sığıyor olması gerekmektedir, bu konuda kendinizi yetersiz hissediyorsanız mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Diğer ikinci nokta ise yatağın rahat olması, ortopedik bir yatak tercih edilmelidir. Bu konu bel rahatsızlığı çeken kişiler için çok önemli bir ayrıntı. Giğer önemli husus çift yönlü olmasıdır, yatagınızın hem yazlık hem de kışlık olarak iki yönü olması tavsiye edilir.”Bir yere döşenir, her yere döşenir diyor” Kelebek. Bense bugün sizlere Kelebek Mobilya’dan yatak odası modellerini araştırdım ve sizlerle paylaşmak isterim. Baktığınızda farkı ve kaliteyi hissedeceğiniz yatak odası tasarımlarına birlikte bir göz atalım. Umarım beğenirsiniz:)
Kelebek kahve renkli zarif yatak odası modeliyle yataktan kalkmak istemeyeceksiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica