KadincaSayfa.Com

Kaş Kalınlaştırma

Kaş Kalınlaştırma

Kalın kaş kimlere yakışır?

Merhaba, kalın kaş kalp yüz, kare yüz, geniş alınlı klişelere daha uygun Kaş tipi. Kalın kaşlarınızın kalınlığının şeklini belirlemek için öncelikle uzman bir kişye danışmamız gerekmektedir ve birlikte karar vermeliyiz. Kaşlarımız eğer çok ince ise yine kalıcı makyaj yöntemi ile destekleyerek kalınlaştırabiliriz. Bunun için yine uzman bir kişiye danışarak yüz şeklimizi baz alarak demo çizmemiz gerekmektedir. Demo yapmamızın sebebi kalıcı makyajın uzun süre cildimizde kalacak olması ve hataya yer olmaması dan dolşayı bunun için mutlaka ve mutlaka uzman bir kişi tarafından demo yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kaş nasıl kalınlaştırılabilir?

Kaş kalınlaştırmanın yöntemleri, öncelikle kaşımızın hangi sebebten dolayı inceldiği veya dökülme var ise bunun sebebini bulmamız gerekli. Daha sonrasında eğer alınmaya bağlı incelme söz konusu ise belli bir süre kaşlarımzı aldırmamız gerekmektedir. Daha sonrasında tekrar konuda uzman bir kişi tarafından kaşlarımıza hangi yöntemle hangi şekille kalın düz bir kaşmı veya kavisli bir düz bir kaş mı şeklinde yüz ifademize bakarak birlikte karar verilmeli. Eğer doğuştan veya hamilelikten ötürü dökülme var ise bunu tedavi süreçlerine gidilmeli. Bu nasıl olabilir? Doğal bitkisel yöntemlerle yapılabilir. Veya kalıcı makyajla kaşlarımızı kalınlaştırabiliriz.

Kaş ve kiprikleri gürleştirmek için yapmamız gereken birtakım şeyler var şimdi bunlara bakalım…

Kaşları kısa veya seyrek olan bayanlar, kaş kalemi ile kaşlarını koyulaştırır, kiprikler için ise dolgun gösteren maskaralar kullanır yada takma kiprik takviyesinde bulunurlar. Ama artık bu işlemleri yapmanıza gerek kalmadı… Çünkü kaşınızı ve kipriklerinizi dolgunlaştıracak, rengini koyulaştıracak önerilerimiz var…

 

Kaş Kalınlaştırma

Kirpiklerinizi koyulaştırmanın en güzel yolu badem yağı sürmektir.bu yöntem kaşlarınız için de geçerli. Eğer kaşlarınız da kirpikleriniz gibi seyrekse badem yağını sürebilirsiniz.

Böylece renginde gözle görülür bir koyulaşma olacaktır. Kirpiklerinizin gürleşmesi için de hint yağını tavsiye ediyor aktarlar. Katı olan hint yağını biraz ısıtarak dikkatli bir şekilde kirpiklerinize sürün. Bunun için kulak çubuğunu kullanabilirsiniz ya da bitmiş bir rimel kutusu ve fırçası çok işinize yarar. Gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin ve yatmadan önce uygulayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.