KadincaSayfa.Com

Bu Karışımı Yüzünüze Sürün 15 Dakika Bekleyin ve Kırışıklıklardan Kurtulun

Bu Karışımı Yüzünüze Sürün 15 Dakika Bekleyin ve Kırışıklıklardan Kurtulun

Yıllar boşuna geçmez her yeni bir yıl bizi yaşlılığa ve kırışıklıklara bir adım daha yaklaştırır, yaşın ilerlemesi de kırışıklıkların bir işaretidir. Her biri hayat çizgisini işaret ediyor gibi görünüyor. Vücudumuzdaki kırışıklıklara neden olan başlıca faktör yaşlanmadır ancak diğer faktörlerin ifadelerin çizgilerini ve doğal ve basit yollardan nasıl önleyebileceğini belirlemek için nelerin cildimize iyi geldiğini araştırmalı dikkate alınması gerekir. Bu nedenle, doğal olarak cildinizdeki kırışıklıkların nasıl giderileceğini size anlatacağım.

Birçok doğal ilaçlar, yaralanma, akne, aşınma veya diğer bazı hastalıklardan kaynaklanan cilt lekelerini, yara izlerini ve kırışıklıkları giderebilir. Üstelik mutfağınızda dahi bulacağınız basit ürünlerle kırışıklıklara sonsuza dek veda edeceksiniz

Bu karışımı her gün yüzünüze uygulayarak 10 yıl daha genç görünmenizi sağlayacaksınız bu karışımı yapmak için ihtiyaç duyacağınız liste şu şekildedir :

İçindekiler :

  • Hindistancevizi yağı
  • Karbonat tozu

Hazırlık :

  • İlk önce, karbonat tozundan bir yemek kaşığı, hindistan cevizi yağından ise iki yemek kaşığı alıp bir kabın içine dökün. Bu karbonatın tahriş edici özelliğini ortadan kaldıracaktır, ölçü ise her zaman 2’ye 1’dir. Örneğin, ölçü kaşık ise. Bir pişirme tozu başına 2 yemek kaşığı hindistancevizi yağı olacak.
  • Miktarları aldığınızda, homojen bir macun elde edilinceye kadar karıştırın, ardından ellerinizi veya yüzünüzü suyla iyice yılayın (uygulama yapacağınız bölgeye göre) ellerinize veya yüzünüze 5 dakika kadar dairesel bir formda masaj yaparak uygulayın 15 dakika bekletin ardından cildinize nemlendirici uygulayın ve gençleştiren etkiyi hissetmeye başlayın. Bu krem ayrıca cildinizin nefes almasını da sağlayacak.
  • Bundan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayarak gözeneklerin kalıntılarını çıkarın ve daha sonra soğuk suyla yıkayın böylece gözenekler kapanır. Yumuşak bir havlu ile yüzünüzü kurulayın ve haftada 3 kez tekrarlayın, 1 ay beklenen sonucu elde ettiğinizi, bazen cildinizi kurutan yapay kremler olmaksızın göreceksiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.