KadincaSayfa.Com

Kahvaltı İçin Şık Servis Tabakları

Kahvaltı İçin Şık Servis Tabakları

Güne mükellef şık bir sofra dizaynı ile başlama fikri eminim tüm bayanların isteğidir. Özellikle son yıllarda tasarlanan mutfak ürünleri yediden yetmiş yediye tüm bayanların beğenisini topluyor. Bu sezon geçmişin klasik beyaz sade porselenleri yerine renkli ve desenli dizaynlar bırakmış gibi görünüyor. Kısaca bayanlar günün en önemli öğünü olan kahvaltı zevkini rengarenk kahvaltılık tabak tasarımları ile çok daha güzel ve iştah açıcı bir görüm de sunmaya ne dersiniz ? Cevabınız evet ise galerim de yer alan muhteşem kahvaltılık modelleri ve kahvaltı tabağı setlerine bayılacaksınız. Özellikle kırmızı renk canlı seçimler emin olun misafirlerin iştahını açacaktır. Çünkü kırmızı renk diğer renklere göre en çok iştah açan renk özelliği taşır. Bu sebepten dolayı lüks cafe ve restoranlar da en fazla tercih edilen renk kırmızıdır. Gelelim renklerin dilinden kahvaltı tabak seçimlerime, galerim de genellikle kahvaltı tabak ve setlerinde tercihim renkli ve desenli porselen tasarımlardan yana olsa da, cam kahvaltı tabak dizaynlarına da yer verdim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz kahvaltı sofrasını çok daha dekoratif gösterecek birbirinden zarif ve kullanışlı kahvaltılık tabak ve kahvaltılık setlerini birlikte incelemeye. İlk kahvaltı tabağımız düz dikdörtgen tabak ve beş reçel kasesinden oluşuyor. İkinci kahvaltı tabağımız benim galerim de ki en değerli ve en çok beğendiğim dizayn. Kırmızı beyaz ay yıldızlı bu tabak tasarımını dilerseniz sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz? Üç numarada yer alan servis tabağımız hem kahvaltı hemde akşam sevisi için ideal ne dersiniz? Dördüncü kahvaltı tabağı modeli ise modern bir sofra için seçilebilecek en tarz seçim. Küçük bölmeli kahvaltı tabak dizaynı ile sofranızda birden çok malzemeyi bir arada sunabilirsiniz. Son olarak beşinci ve en çok tercih edilen renk seçimi olan siyah beyaz kahvaltı seti takımını mutlaka inceleyin derim. Evet sevgili hanımlar eski kahvaltı takımı modellerini günlük kullanım için ayırmanın ve kahvaltı sofralarında baharı yansıtan ürünleri satın almanın vakti geldi ne dersiniz?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.