KadincaSayfa.Com

Çiçek Desenli Tablo Modelleri

Çiçek Desenli  Tablo Modelleri

İç mekan dekorasyonunda hem zarif hemde dekoratif bir görünüm için şık  ve  farklı aksesuar seçimleri şart diye düşünüyorum. Gerek vitrinler gerekse masa üstünde kullanılan aksesuarlar şık bir içi mekan için elbetteki yeterli değildir. Boş bir duvar iç mekanda yarım kalmış bir görünme eden olur. İç mekan dekorasyon tarzınız ile uyumlu tablo seçimleri ile hem mekanlarda klas bir hava oluşturur hemde mekana büyüleyici bir etki sağlarsınız. İç mekan tablo seçiminde ister iç mekan renkleri ile uyumlu isterseniz de kontrast yani zıt tablo tasarımlarına yer verebilirsiniz. Eğer marjinal bir ortam istiyorsanız  benim önerim kontrast tonları tercih etmenizden yana olacaktır hanımlar. Bugün sizler için hem pastel tonlar hemde kontrast tonların hakim olduğu birbirinden şık ve dekoratif tablo ve kanvas tablo seçimlerinden oluşan bir galeri oluşturdum.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Kanvas tablo birçok parçadan oluşan ve son yıllarda oldukça moda olan tablo modelleridir. Özellikle modern tarz iç mekanlarda tercih edilen kanvas tablolar günümüzde adeta modern bir stilin parçası olmaktadır. Ben kendi evimde çiçek desenlerinden çok soyut tablo resimleri tercih etsem de bu tarz çiçek desenli görsellerden hoşlanan bayanlar için galerimizde bir çok seçenek mevcut. Çiçek desenli ve renkli bir tablo seçiminde ısrarlı iseniz iç mekanda düz renk koltuk ve perdeler tercih etmelisiniz. Çünkü hem perdede çiçek hem koltuk desenlerinde çiçek bir de çiçek desenli bir tablo seçimi tam bir fiyasko olacaktır. Kısaca vurucu bir etki modern bir görünüm için düz ve sade bir iç mekana çiçek desenli tablo seçimi çok doğru olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica