KadincaSayfa.Com

Erkeğin Aldattığını Gösteren Belirtiler

Erkeğin Aldattığını Gösteren Belirtiler

Aldatma
Aldatma belki de biz kadınların yaşayabileceği en kötü ve atlatması en zor durumdur. Ruhsal olarak bu zor dönemi atlatmak için oldukça uzun yıllar gerekebilir. Bugünkü yazımda erkeğin aldattığını gösteren en önemli belirtileri sizlerle paylaşacağım. Eğer bu belirtileri gösteren kişi eşiniz ise dikkatli olun hanımlar.

İşte Erkeklerin aldattığını gösteren en önemli belirtiler.
Fazlaca bakımlı olmak
Fazlaca bakımlı olmak :
Eskisinden çok daha fazla bakımlı olmaya başlamak, işte aldatan erkeğin yaptığı en önemli değişim. Eşimi daha önceki hayatında kişisel bakımına sıradan bir özen gösteriyor ve son zamanlarda bu özen ve bu bakım artıyorsa dikkat hanımlar.
İlgisiz erkekler
İlgisizlik:
Aldatmada erkeklerin yaptığı en önemli değişim kesinlikle eskisi kadar göstermediği ilgisidir. İlk zamanlardaki o güzel paylaşımlar aldatma sırasında aşırı ilgisizliğe döner. İlgisiz kalan kadının tek taraflı gayreti ise hiçbir işe yaramaz.

Telefon ve bilgisayar
Telefon ve bilgisayar da oldukça fazla vakit geçirmesi yine bir aldatma belirtisidir.Bilgisayara ve telefonu sadece zaruri ihtiyaçlar da bakan kişi aldatma süresince daha fazla telefonla bilgisayar kullanmaya başlar.Gerek sosyal paylaşım sitelerinde gerek bilgisayarında gerekse telefonunda artık şifre vardır. Ve zamanını çok büyük bir kısmını sanal alemde geçirir.
Hediyeler ve yalanlar
Aşırı ilgisizlik gibi aşırı ilgi de yine bir aldatma semptomudur. Erkek aldatmaya başladığı günden itibaren içindeki suçluluk duygusunu bastırmak için eşine gösterdiği ilginin miktarı mutlaka ama mutlaka arttırır. Beklenmedik hediyeler, ani sürprizler hatta sizin yücelten güzel sözler hepsi duyduğu suçluluk duygusunun sonucudur.
Erkeğin Aldattığını Gösteren Belirtiler
Aldatan bir erkeğin en önemli özelliklerinden biridir sürekli sebepsiz yere huzursuzluk çıkarmasıdır. Eskiden sorun yapmadığı bir çok şeyi aldattığı dönemlerde sorun haline getirir ve aşırı tepki gösterir. Erkeklerin aldattığı zaman yapmış olduğu bu dengesiz hareketli sebebi ise kafasının oldukça karışık olmasıdır.
aldatan erkek
Evet sevgili hanımlar aldatan erkeğin en çok yapmış olduğum hataları sizlerle paylaştık.Umarım hayatınız boyunca bir kadının yapılabilecek en aşağılayıcı bu durum ile asla karşılaşmazsınız. Ömür boyu süren mutlu bir birlikteliğe ve huzurlu bir yaşama kavuşmak ve aldatılmamak dileğiyle hoşçakalın..

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica