KadincaSayfa.Com

İç Mekanlar İçin Harika Vazo Modelleri

İç Mekanlar İçin Harika Vazo Modelleri

Bugün geçmişin klasik çizgilerimden birazcık uzaklaşıp günümüzün moda dekorasyon seçimlerine bir göz gezdirelim ne dersiniz hanımlar? İç mekanda aksesuar seçimleri yaparken belkide ilk elimizi attığımız aksesuardır vazolar. Kimiz zaman rengarenk çiçekleri sergileyen ve evimizin negatif havasını pozitife çeviren kimi zamanda sadece aksesuar amaçlı vitrinlerde boy gösteren vazo modelleri günümüzde mutfak dekorasyonundan tutunda zemin dekorasyonuna kadar her mekanda alternatif dizaynlar ile karşımıza çıkmakta. İç mekanda modern bir görünüm sağlamak isteyen birçok iç mimarın büyük gösterişli bir vazo veya saksı seçtiğini görmekteyiz. Küçük mekanlarda mekanın dar olması göz önünde bulundurularak daha çok vazoları orta sehpalar için veya da raf ve vitrin süslemesi için tercih edilebilir. Ama ortamda ki alandan maksimum fayda sağlamak için benim tercihim çiçekler için sarkıt modelleri. Galerim de sadece vazo modellerine yer vermedim aynı zamanda el işi aşamalı vazo süsleme örnekleri ile eski vazoları yenilemek isteyenlere çok özel tasarımlar seçtik.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Sizler için sadece galerim de birbirinden zarif ve iç mekana farklı bir boyut katacak harika vazo seçimlerine yer verdim. Hem zeminde dekorasyonunda hem salonlarda hemde mutfaklarda kullanım amaçlı olduğu kadar dekoratif görünümü ile tercih edilen vazo modelleri konu başlıklı galerimi bir inceleyelim. İlk vazo modeli minimal tarz iç mekanlar da tercih edilebilecek beyaz sehpa üstü ve büyük zemin vazo modeli. Beyaz renk minimal tarzda ağırlıklı kullanılan ve iç mekanda ferahlık sağlayan bir renk seçeneği olduğu için bu tarz iç mekanlar için tercihim kesinlikle beyaz vazolar. İki numaralı vazo görseli de yine minimal ve modern iç mekanlar için tercih edilen bir model. Gelelim üç numaraya, üç numarada merdiven altı dekorasyonu için şık bir sedir ve üç farklı boyutta modern vazo yer almakta. Dört numarada yer alan vazo modeli hem klasik hem modern hemde avangart tarz iç mekanlar için ideal.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.