KadincaSayfa.Com

Hızlı yağ yakan Quark Peyniri Kürü

Hızlı yağ yakan Quark Peyniri Kürü

Son zamanlarda bir çok marka, zayıflamak için ürünler sunuyor. Fakat bu ürünler hem işe yaramıyor hem de sizin sağlığınızı bozabiliyor. Fakat doğa size doğal ürünler sunuyor. Bu yüzden Metabolizmayı hızlandırma konusunda çok büyük faydası olan bu çoğunuzun ilk defa göreceği kür ile kısa sürede fazla kilolara veda edeceksiniz ve faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız.

Hızlı yağ yakan Quark Peyniri Kürü Malzemeleri :

1 yemek kaşığı kadar Quark peyniri 
Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal
Yarım çay kaşığı miktarda zencefil
Yarım çay kaşığı kadar anason
1 tatlı kaşığı kırmızı Pul biber
2 yemek kaşığı limon suyu

Hızlı yağ yakan Quark Peyniri Kürü Yapılışı:

Quark Kürü Hazırlanışı

Quark kürünü özellikle Quark peynirinden hazırlamanızı öneriyoruz. Quark kürünü hazırlamak oldukça basittir. Tüm malzemeleri quark peyniri içinde karıştırın ve her gece yatmadan yarım saat kadar önce tüketin. Her gece bu tarifi uygularsanız çok kısa sürede fazla yağlarınızdan kurtulursunuz.

Quark Peyniri Nedir?

Kesmik bir yapıya sahip olduğu için bir nevi lor olarak tanımlayabiliriz. Sütün peynir mayası ya da herhangi bir tüketilebilir asitli madde ile bekletilerek pıhtılaşması sağlanır. Quark peyniri metabolizmayı hızlandıran çok güçlü etkiler barındırır. Metabolizmayı hızlandırdığı gibi vücuttaki fazla yağların yakılmasına katkı sağlamaktadır. Yağların yakılması için en kıymetli besinlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Quark peynirini çeşitli meyvelerle de tüketerek daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz quark peyniri ile fazla kilolarınızdan kurtulur ve bağırsaklarınızın iyi çalışmasını sağlarsınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.