KadincaSayfa.Com

Hızla kilo vermek İsterseniz, Sadece 2 Dakikada Bu İçeceği Hazırlayın Mucizeye şahit olun!

Hızla kilo vermek İsterseniz, Sadece 2 Dakikada Bu İçeceği Hazırlayın Mucizeye şahit olun!

Bu, tam vücut temizliğinin gerçek formülü. Metabolizmanızı hızlandıracak ve bağışıklık sisteminizi uyaracaktır.

Fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız, bunu yapmak için en iyi yol budur, çünkü tamamen doğaldır. Bu kolay erişilebilir içeriklerin birleşimi vücudunuzda canlandırıcı etkiye sahiptir.

Balın yararları iyi bilinir ve limon ile birleştirildiğinde bu faydalar daha da artar. Bununla birlikte, elma sirkesi bu tarifte kilo vermede çok önemlidir, tarçın detox yapmamız için kritik bir role sahiptir.

Malzemeler

1 çay kaşığı tarçın.
1 çorba kaşığı elma sirkesi.
1 çorba kaşığı bal.
2 çorba kaşığı limon suyu.
1 bardak su.

Bu maddelerin kombinasyonu, yağ yakmanıza, metabolizmanızı hızlandırmanıza, şeker hastalığına karşı savaşmanıza ve hipotansiyon tedavisine (düşük tansiyon) yardımcı olacaktır.

Tarif

Tüm malzemeleri bir blendere koyun ve çalıştırın. Limonun organik olmadığı durumlarda limon kabuğunu çıkarın. Soğutulmuş karışımı saklayın ve her sabah aç karna bir bardak alın. Sonuçlar çok yakında görülecektir.

Tarçın:   Dünyadaki en iyi antioksidanlardan biri olarak bilinir. Tarçın, kontrol altındaki kan şekeri düzeylerini korumak için en iyi malzemelerden biridir.

Elma Sirkesi: Sağlıklı bakteriler ve enzimler bakımından zengindir. Asit, kan basıncını yüzde 6’ya kadar düşürür.

Bal:   Yüzyıllardır yaralar için bir çare olarak kullanılmıştır ve cilt, kalp, bağışıklık ve jinekolojik problemler için de mükemmeldir. Bağışıklığı arttırır, boğaz ağrısını azaltır, sindirimi uyarır, sinirleri yatıştırır ve kilo vermeye yardımcı olur.

Limon suyu:   Vücutta alkali etkisi vardır, pH seviyelerini düzenler ve vücuttaki kandaki şeker seviyeleri dengesi ile uyumludur. Kansere karşı korur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.