KadincaSayfa.Com

Harika Niş Tasarımları Ve Aydınlatmaları

Harika  Niş Tasarımları Ve Aydınlatmaları

Küçük evlerde depolama alanlar oluşturan büyük evlerde ise lüks bir görünüm sağlayan niş tasarımları ile sizlerleyiz sevgili hanımlar. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok kişi görsel olarak nişi tanısa da isim olarak oldukça yabancı. Ancak dekorasyon bilgisi olan ve dekorasyona ilgi besleyen kişiler müstesna. İşte iç mekan dekorasyonunda harika alanlar oluşturan ve biz bayanları hayran bırakan boşluklar dekorasyon dilinde niş ile adlandırıyor. Basit bir açıklama yapmak gerekirse duvarlarda bazen iki sütün arasında bazen duvar içinde ki boşluklar niş olarak değerlendiriliyor. Tabi ki sadece boşluklar değil iç mimarların özenli çalışmaları sayesinde özel paneller ile niş alanları da niş olarak yapılabiliyor sevgili hanımlar. Geçmiş de sadece lüks evlerde uygulanan niş tasarımları günümüzde küçük evler içinde tercih edilmekle birlikte salon dekorasyonundan tutunda banyo dekorasyonuna kadar bir çok iç mekanda kullanılabiliyor.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Bugün sizlere özellikle salon, oturma odası, yatak odası ve banyo dekorasyonunda kullanılan niş tasarımlarından oluşan harika bir galeri hazırladım. Galerimizde ki niş tasarımlarını inceleyerek iç mekanda nasılda sıra dışı etkiler sağlandığına bir zat şahit olacaksınız. Belkide niş tasarımlar sade bir şekilde dekore edildiğinde büyüleyici etkiye sahip olamayabilir. İşte bunun için nişleri olduğundan çok daha şık ve dekoratif göstermek için led aydınlatmaları tercih etmeniz gerekebilir. Örneğin salon dekorasyonunda büyük ve kaba vitrinler yerine şık ve dekoratif led aydınlatmalı nişlerde gümüşlükleriniz ve aksesuarlarınız harika bir görsellik kazanacaktır. Galerimizde yatak odası için uygulan harika niş tasarımları yer almaktadır. Özellikle yatak başı bölgesinde uygulanan nişler led aydınlatmaları ile harika bir görünüm kazanmış. Büyük ve kaba yatak başlarını bir kenara atıp yatak başlarını bu tarz niş tasarımları ile dizayn edebilirsiniz. Galerimizde ki banyo dekorasyonunda uygulanan nişlere gelecek olursak görsel bir şıklıktan çok depolama alanı yani geniş alanlar oluşturmak için niş tasarımları daha çok tercih edilmiş gibi geliyor. Örneğin küçük banyolarda küvet kenarlarında ve duvar bölümünde uygulan nişler duş sabunları, şampuanlar ve sabunlarımız için ideal bir saklama alanı ne dersiniz?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.