KadincaSayfa.Com

Harika Banyo Duş Başlıkları

Harika Banyo Duş Başlıkları

Banyolarda harika bir etki sağlayan rengarenk ışıklı duş başlıkları modelleri ile sizlerle beraberiz. İç mekan dekorasyonunda özellikle banyo dekorasyonunda son yıllarda birbirinden tarz ve dekoratif ürünler üretilmektedir. Banyoda sadece mobilya alanında değil armatür ürünlerde aksesuarlarda hatta ışıklandırmalarda harika tasarımları sizler için sitemizde bir araya topluyoruz. Bugün ise sade klasik duş başlıklarının pabucunu dama atan özel tasarım duş başlıklarını tek tek araştırarak bir araya topladım. Galerimizde metal duş başlıklarından tutunda sıra dışı görünümlü modern başlıklara hatta son yılların odası led aydınlatmalı duş başlığı modellerine kadar bir çok ilginç tasarım yer almaktadır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Eğer banyonuzda farklı bir görünüm istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Led ışıklı rengarenk duş başlıkları ile banyo dekorasyonunda harika bir etki sağlamak mümkün hanımlar. Eğer modern dekorasyon tarzı ile banyonuzu dizayn etmeyi düşünüyorsanız metal başlıklı ürünler ideal. Yada yağmur etkisi sağlayan kare büyük başlıklar sayesinde yağmur altında bir duş keyfi yaşamanız için büyük kare duş başlıklarını düşünebilirsiniz. Banyoda bu özel tasarımları merak ettiyseniz birlikte inceleyelim. İlk başlık modeli görseli, oldukça farklı ama bir o kadar modern yuvarlak duş başlık tasarımı, ikinci duş başlığımız benimde favorilerim arasında yer alan tavana monte lüks mekanlarda tercih edilebilecek bir tasarım ne dersiniz? Üçüncü duş başlığı görseli ise beyaz led aydınlatmalı kare duş başlığı. Özellikle modern bir banyo dekorasyonu için önerebileceğim bu duş başlığı tasarımı banyoda büyüleyici bir etki sağlayacaktır. Dördüncü duş başlığı yine tavana gömme hem kullanışlı hemde oldukça şık bir model. Eğer bütçeniz sınırlı değilse benim sizlere önerim mutlaka duvara monte değil tavana monte duş başlıkları seçmenizden yana olacaktır hanımlar. Eğer bütçeniz kısıtlı ise bir çok yapı markette satılan renkli led aydınlatmalı duş başlıklarını uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. En özel banyo aksesuar ve armatürlerde buluşmak üzere hoşçakalın kadıncada kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica