KadincaSayfa.Com

Gucci Fall Winter 2011 Koleksiyonu

Gucci Fall Winter 2011 Koleksiyonu

Gucci Grup markaları Alexander McQueen, Balenciaga, Bottega Veneta, Boucheron, Sergio Rossi, Stella McCartney ve Yves Saint Laurent ‘ tır. Gucci şirketinin ruhu ve profesyonelliği dünya çapında övünür büyüyen ve dinamik bir şirkettir.
Gucci modaya yön veren en büyük markalar arasındadır. Çok lüks bir moda markası olan Gucci ülkemiz standartlarını biraz aşıyor aslında. Bu tip moda öncüsü markalara ülkemizin ancak belli başlı insanları sahip olabiliyor.
Yurt dışındaki lüks yaşamla ülkemizin zengilerinin lüks yaşamı arasında bile dünyalar kadar fark varken bir moda markası için bunları söylemem hiçde fazla değil. Ülkemizde de böyle markalara ancak sosyetenin gözbebeği olan kişiler sahip olabiliyorlar.
Sizin için yayınladığım bu koleksiyonda oldukça klasik bir hava esiyor. Ama spor tadında kombinasyon oluşturabileceklerinizde mevcut. Umarım beğenirsiniz.


Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.