KadincaSayfa.Com

Gece Elbisesi Kombin Örnekleri

Gece Elbisesi Kombin Örnekleri

Gece elbise kombin seçimleri günlük kombin seçimine göre çok daha zor ve ayrıntılıdır. Güzel bir kombin için öncelikle elbise seçiminden ayakkabı ve aksesuar seçime kadar en ince ayrıntı itina ile dizayn edilmelidir. Günlük kombin için doğru seçilmiş bir iki parça yeterliyken gece elbiseleri için özentili ve kaliteli seçimler yapılmalıdır. Gece elbisesi abiye seçiminde güzel bir kombin oluşturmanızın yanında gideceğiniz mekanda oldukça önemlidir. Mesela mekanın açık alan mı? Yoksa kapalı resmi bir alan mı olduğu seçmiş olduğunuz abiye kombin modeli ile uyumlu olmalıdır. Örneğin bir kır düğününe davetli iseniz geniş kloş tül bir etekte hazırlanmış bir kombin hatalı bir seçim olacaktır. Onun yerine vücuda oturan askılı pullu ve payetli elbise veya tulum tarzı abiyeler tercih edebilirsiniz. Eğer gittiğiniz ortam kapalı bir mekansa uzun kuyruklu olabildiğince uçuşan tül ve ipeksi formlarda bir kombin seçimi ideal olabilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İyi bir kombin için mekan ve doğru kıyafet seçimleri yanında önemli olan ayrıntıda vücut yapınıza uyumlu ve sizi olduğunuzdan zayıf ve zarif gösterecek seçimler yapmanız olacaktır ki bu hem şık bir görünüm hemde size öz güven katar sevgili hanımlar. Hem mekan hem görsellik hemde tarzınıza uyumlu seçimler sizi her mekanda stil sahibi bir görünüm garanti edebilir. İyi bir kombin seçimi için günlük hayatınızda zorlanmıyor; fakat abiye gece elbiselerinde şık ve modern bir kombin seçimi konusunda yeterli değilseniz sizler için faydalı olacağını düşündüğüm harika gece elbisesi tasarımları nasıl kombin edebileceğiniz farklı ve özel bir çok kombin görselini bir araya getirdim. İyi bir elbise seçimini ne tarz bir ayakkabı  hangi stil aksesuarlar ile kombin edebileceğinize en iyi yanıtlar galerimizde. Galerimizde yer alan gece elbisesi modelleri arasında ki favori seçimime gelecek olursak dore rengi pullu ve payetli mini abiye elbise modeli ile kombin edilmiş ve platform topuklu ayakkabı tasarımı ile güzelliğine güzellik katılmış kombin seçimidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.