KadincaSayfa.Com

Fuga Mobilya Oturma Grubu ve TV Üniteleri

Fuga Mobilya Oturma Grubu ve TV Üniteleri

1991 yılında İstanbul’da kurulan Fuga Mobilya sıra dışı ve modern çizgisiyle oldukça tutuluyor. Gelişen ev modelleriyle uyumlu modern çizgideki modern tasarımlarla ilgiyi üzerine çeken Fuga Mobilya fonksiyonel, estetik ve kaliteli mobilya üretmek ilkesine sahip. Sizler için seçtiğim oturma grupları ve TV üniteleri de bu özellikleri taşıyor.

Kim istemez, rahat ve dikkat çekici bir salonunun olmasını. Eğer sizde rahat, dikkat çekici ve bir salonunuzun olmasını dikkat edersek tabi ki olur. Doğru karar için altın kural doğru eşya ve onları doğru yerleştirme kuralıdır bunlar. Çünkü doğru eşya seçmez ve düzgün yerleştirmezseniz evinizin salonu teşhir salonunu andırır ve size itici gelir.

Diğer ikinci bir nokta da, alacağınız eşyaların boyutu kadar renk uyumu da çok önemlidir, doğru seçilmiş eşya kadar, bu eşyaların renklerinin birbiri ile olan renk uyumu da ferah ve dikkat çekici bir salon dekorasyonu için çok önemlidir. Bu konulara dikkat ederek dekora ettiğiniz küçük bir salon bile ferah ve dikkat çekici aynı zamanda huzur bulacağınız bir ortam da dekora etmiş olursunuz.
Güzel bir salon tasarımı için duvar renkleri de çok önemlidir, renk seçiminde metrekare ve renklerin bağlantısını göz ardı yapılmamalıdır. Örneğin büyük bir salon da pek renk sınırlaması yoktur ama koyu renkler büyük salonlarda bile kötü durabilir. Küçük salonlarda kaçınmanız gereken renkler mor, mavi, yeşil, kahverengi gibi koyu ton boyalar mekanı daha küçük ve bogucu yapacaktır. Bu yüzden salonlarınızda duvar boyaları seçerken, mekanımızın boyutunu göz önüne almanızı tavsiye ederiz, daha ferah ve güzel salonlar için. Sizlere duvar boya önerilerimiz ve en çok tercih edilen renkler buzul yeşili, cam göbeği, fil dişi gibi renkler diğer eşyalarla çok güzel etkileşim kuruyor.

Farklı, estetik ve fonksiyonellik bir arada istiyorsanız, galerimize bakmalısınız derim. Lütfen bizimle kalın…GALERİ İÇİN FOTOĞRAFLARA TIKLAYIN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.