KadincaSayfa.Com

Farklı Bileklik Örnekleri

Farklı Bileklik Örnekleri

Çok şık ve Son moda tasarım bileklik modelleri ile şıklığınızı tamamlamak istermiydiniz? Baharın şu ilk günlerinde, yavaş yavaş bileklikler tezgahlarda yerini almaya başladı, takı tasarımının belkide en yaratıcı kategorisi olan bileklik tasarımları bu yılda çok güzel tasarımları ile bizlerle. Öyle ki her kombin için, kullanabileceğiniz ürünleri bulmanız mümkün gibi görünüyor bu yıl. İster kendiniz hazırlayın evde isterseniz hazır alın bu güzel modelleri, tercih sizin. Biz kadınlar ben çok takı kullanmam diyenin de bile, en az 20 tane takısı vardır, mücevher kutusunda. Bu çok değerli taşlarla bezeli takılar olsun veya çok basit şekilde yapılmış takı olsun hiç fark etmez bir kadın için hepsi ayrı değerdedir. Son dönemlerde el yapımı takılar daha çok tercih edilir oldu. Çünkü elde yapılan takıların malzemeleri daha ucuz olduğu için dolayısı ile alım gücü daha çok fazla ve seçenek daha fazla olduğu için el yapımı takılar tercih etmemizi kolaylaştırıyor. Galerimizde sizlere sunduğumuz görsellerden sizde evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz görsellere ağırlık vermeye çalıştık. Takı kursunu giden takipçilerimiz hiç zorlanmadan yapabileceğine insandığımız bu modeller gerçekten harika modeller. Bu muhteşem modelleri ister kendinize yaparak kıyafetleriniz kombinleyebilirsiniz. İsterseniz sevdiklerinize hediyeler yapabilirsiniz, nasıl değerlendirebileceğiniz size kalmış. Yaz mevsimine renkli ve şık girmek isteyenler için birbirinden güzel bileklik modelleri için ve alacağınız bileklik tasarımları için galerimiz gezerek çok güzel fikirler edinebilirsiniz. Zarif tasarımlarla kendiniz özel hissedebileceğiniz bileklik tercihlerinizle stilinizi yansıtın. Özgün tasarımlarla hem tarzınızı yansıtın hem de şık olun, galerimizde taşlı modeller, deri, gümüş ve iplerle yapılan bileklik modelleri bu yılın trend renkleri ile sizlerle.
Takı, giyimi, saçı hatta makyajı tamamlayan bir unsurdur. Bileklikler her zaman büyük ilgi görmüştür. Bileklikler, günlük giysilerde estetik bir bütünlük sağlamasını sağlıyor. Yapımı çok kolay olan, bileklik modelleri sizler için nette gezip derledim. Umarım beğenirsiniz.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.