KadincaSayfa.Com

Eskimiş Ve Yıpranmış Kotlarınızı Atmayın!

Eskimiş Ve Yıpranmış Kotlarınızı Atmayın!

Eskimiş ve yıpranmış kotları değerlendirmenin vakti geldi hanımlar. Bugün sizler için hazırladığım konum ile artık gerek pantolon gerekse etek hiç fark etmez eskimiş tüm kotları yeniden değerlendirip adeta yeni dönüşüm elde edeceğiz. Eski kotları atmayıp hem bütçemize küçük de olsa katkıda bulunacağız hemde el işimizi geliştirerek uyguladığımız tasarımlardan büyük haz alacağız hanımlar. Özellikle el işi seven bayanlar bugün ki görsellere bayılacak.Eskimiş kot kumaşlardan gerek iç mekan aksesuarı gerekse kıyafetlerimize yeni bir boyut getiren tasarımlar sunacağım galerim de ki örnekleri dikkatli inceleyerek kolaylıkla uygulamanız mümkün.Kimi zaman danteller ile paçaları yıpranmış kotları şort olarak yenileceğiz kimi zaman ise çocuklarımız için mini kot kaplama kalemlikler hazırlayacağız.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Sizin için seçtiğim kot kumaş tasarımlarından bazıları yapım olarak size zor gelse de birkaç modeli kısa sürede yapmanız mümkün. Özellikle aşamalar sayesinde kolaylık derecenizde artacak yeniden tasarladığınız her ürün sizleri mutlu edecektir. Ayrıca evde kendi çabalarınız ile yapabileceğiniz kot kumaş kaplamalar yanında eski tekli koltuklarınızı da kaplatarak değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz sizler için seçtiğim çok özel kot kumaş örneklerinden oluşan yeniliklere bir göz atalım. İlk kot kumaş değerlendirme örneğimizde bize gereken parçalar bir adet yırtık kot ve küçük bir parça dantel hanımlar. Görselde olduğu gibi kot pantolonun yırtık kısmına dantel uygulayarak harika bir jean pantolon görünümüne sahip olabilirsiniz. İkinci görselde renkli kot kumaş parçalarından çok şık bir kolye örneği çıkaracağız. Bu tarz bir kolyeyi ister günlük kombin seçimleri isterseniz özel davetlerde taşlar ile süsleyip kullanabilirsiniz. Üçüncü görselde de ilk görselde olduğu gibi eski kot pantolonu yeniden dizayn edeceğiz hanımlar. Dört numaralı görsel ise eski kot etekler için yapılması en kolay yenileme ne dersiniz? Galerimizde ki kot kumaş örneklerimizde sadece pantolon ve etekleri değerlendirmedik. Aynı zamanda kot kumaşlar ile harika kalemlikler cep telefonu kapakları hatta hatta çok şirin oyuncaklar bile hazırladık. Umarım sizlerde benim gibi görsellerden faydalanıp şık dizaynlar elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.