KadincaSayfa.Com

Evlilik aşkı öldürmez besler…!

Evlilik aşkı öldürmez besler…!

Evlilik aşkı öldürmez besler Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontuç ve eşi Hande Gülşen ile yemekte bir araya geldi.

Mutlu bir evlilikleri olan çift, “Evlilik aşkı öldürür mü?” sorusuna verdikleri cevapla aşklarını dillendirdi. Karahan, “Evlilik aşkı öldürmez besler” diyerek gazetecilere takıldı. İkilinin Ali Demir ve Can Eyüp adından iki çocukları var.

Türkiye’nin en popüler kadınlarından biriyken birden çocuk sahibi oldunuz. Bu bebek sürpriz miydi?
– Gerçekten tam parladığın dönemde çocuk sahibi olmak risk. Ali Demir bizim için sürpriz oldu. Ama iyi ki geldi, çok şanslıyım.

Çocuk sahibi olmayı ertelemek aklınızdan geçti mi?
– Hayır. İlişkimiz için çok erken olmasına rağmen “O gelmek istiyor, gelsin” diye kapılarımızı açtık.

Yıldırım hızıyla nikâh masasına oturma sebebi bebek miydi?
– Evet. Biz bir sene sonra istiyorduk.

Anne olduktan sonra hayatınızda neler değişti?
– Topuklu ayakkabılarla çocuğun peşinden koşma becerisi kazandım! Birçok şeyi aynı anda başarabileceğimi hissetmeye başladım. Eskiden kendime çok dikkat etmezdim, şimdi beslenmeme önem veriyorum.

Ünlü annelerin bazıları çocuklarını köşe bucak saklıyor. Siz birlikte bir reklamda oynadınız. Bir de ona bir Instagram sayfası açtınız…

– Bebekken sakınıyorsunuz… Anneler Günü’ydü ve bir fotoğrafını paylaştım önce. Ünlüyüz diye sıradan şeyler yapmıyor değiliz. Bunlar da gizlenecek şeyler değil. Instagram hesabını annem açtı. O sosyal medya yönetmekte bir uzman.

Eşiniz hayatınıza nasıl girdi?
– Spor salonunda tanıştık. Birlikte voleybol oynadığımız bir oyun grubumuz vardı. Oyun sırasında kendimi çok yerlere atarım. Dizlerim hep yara oluyordu. Bir gün Bedri, bir yerden numaramı bulup “Dizliklerin bende” diye mesaj attı. Tabii tanımıyorum. “Sen kimsin” dedim. Yemeğe çıkmak için ısrar etti. Bir hafta boyunca oyaladım. Baktım kurtulamıyorum, yemeğe çıkayım da peşimi bıraksın diye kabul ettim.

Karşılaştığınız an “Tamam, ideal kocayı buldum” mu dediniz mi?
– Yok canım. Sohbet ettik. O gece yemekten sonra beni ailesiyle tanıştırdı.

İyi taktikmiş…
– Evet (gülüyor). “Evleneceğiz, çocuklarımız olacak” dedi. Ben de “Tabii tabii” demiştim ama hepsini yaptı işte!

Evlenip bir de çocuk sahibi olunca aşkın ateşi sönüyor mu?
– Aşk devam ediyor ama daha çok güvene dönüşüyor. Mesela artık ona danışmadan bir şey yapmam. Bedri’nin güvenlik ve temizlik şirketleri var, uzun yıllardır onları yönetiyor. Ticari zekâsına güvenirim. Fikirlerine ihtiyaç duyarım.

Evlenen oyuncuların “Kocam öpüşme, sevişme sahnelerine karışır” demelerine alıştık. Bedri Bey (Güntan) kıskanç mı?
– Değil. Ama zaten ben o tip sahnelere karşı mesafeliyim, oynamam! Anne olduktan sonra böyle sahnelerde bulunmamayı tercih ediyorum.

Anne olup bu sahnelerde oynayan birçok oyuncu var. İş için gerekli olan bir sahne, anneliğini ne kadar zedeler?
– Kendi tercihim! Başkalarının seçimlerine bir şey diyemem.

Bunun muhafazakârlaşan Türkiye’ye ayak uydurmakla ilgisi var mı?
– Kesinlikle yok. Tamamen benimle ilgili. Hayatta neyle mutlu olacağımı bildiğim kadar beni neyin mutsuz edeceğini de biliyorum.

Oyuncular o sahneler için “Karakteri anlatmak için şarttı” der. O durumlarda sizin oyunculuğunuz adına bir şeyler eksik kalmayacak mı?
– Karakteri bir bakışla da anlatabilirsiniz. Söz konusu mesleğin hakkını vermekse takdir seyircinin. Benim içim rahat…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.