KadincaSayfa.Com

En Şık Straplez Gelinlik Modelleri

En Şık Straplez Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeli denince ilk akla gelin kesinlikle straplez gelinlik modelleridir. Gerek zarif duruşu gerekse yerinde dekoltesi ile bir çok genç kızın ve gelin adayının rüyalarını süsleyen straplez gelinlik modelleri bu sezonda oldukça iddialı tasarımları ile sezona damgasını vurdu. Özellikle çok fazla dekolte ve aşırı ve abartılı tasarımlardan hoşlanmayan gelin adayları için önerebileceğim bir kaç kesimden biri olan straplez gelinlik modelleri dekolte yerinde kullanıldığı zaman şık bir görsellik sağlanabilir. Bugün sizler için gerek yurt içinden gerekse yurt dışından çok ünlü bütüklerin birbirinden farklı tasarımlarını bir araya getirdiğim çok özel bir galeri hazırladım. Straplez gelinlik modelleri genelikle katlı etek uçları ile desteklense de sade kloş etekli gelinlik modelleri de oldukça şık.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Şahsen straplez gelinlik modeli için en uyumlu etek seçimi kesinlikle kabarık ve bol katlı etek seçimleridir. Eğer düğün tarihinizi belirlediyseniz ve gelinlik arayışında fazla bir vaktiniz kalmadı ise mutlaka galerimizde yer alan gelinlik modellerini dikkatle incelemenizi öneririm. Çünkü hiçbir yerde bulamayacağınız en şık ve en farklı tarz straplez gelinlik modelleri sadece burada sevgili gelin adayları. Dilerseniz straplez gelinlik modellerini nasıl dizayn edilmiş bir inceleyelim. İlk straplez gelinlik modelleri tamda tarz bir gelinlik arayan gelin adaylarına özel bir tasarım. Tül ve güpürün muhteşem buluşmasını yansıtan bu modeli mutlaka inceleyin derim. Evet gelelim ikinci tarz straplez gelinlik modellerine, bu model ise tül yerine daha farklı kumaş seçimi yapmak isteyen gelin adaylarına özel bir tasarım. Evet iki farklı örnekten sonre geldik üçüncü tarz straplez gelinlik modelimize, bu model ise sade tafta bir kumaş üzerine harika taş işlemelerin yerleştirildiği büyüleyici bir tasarım? Ama şu bir geçek ki galerimizde yer alan en farklı ve en sıra dışı straplez gelinlik modelleri kesinlikle katlı siyah gelinlik modelidir. Bence farklı dizaynlardan hoşlanan gelin adayları çılgınca bir seçim yapabilir ve beyaz gelinlik yerine sıra dışı siyah bir gelinlik tercih edebilir ne dersiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.