KadincaSayfa.Com

El İşi Banyo Takımı Örnekleri

El İşi Banyo Takımı Örnekleri

Banyo takımları,banyonuza kişilik kazandıracaktır.Özellikle çeyizlere hazırlanan bu takımlar,görsel olarak çok renkli bir hava katacaktır banyonuza.El emeği göz nuru el işlerinizle evinize kişilik kazandırın. Özellikle mutfak ve banyo takımları el işlerinden olunca gerçekten çok güzel duruyor. Türk kadınlarının eline bu anlamda su dökemez, diğer dünya ülkesindeki kadınlar. O kadar güzel modeller üretiyorlar ki insan basmaya kıyamıyor. El işi yapmanın depresyona iyi geldiğini artık hepimiz biliyoruz, hem depresyona girmiyoruz, hem de göz zevkimizi okşayan yaşam alanları dekore ediyoruz. Sizlere yardımcı olmak adına karar vermenize yardımcı olacak harika aksesuar modellerini sizlere sunuyoruz. Resimleri tıkladığınız zaman büyük hallerini görebilir, modelini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Galerimizde çok bilindik modellerin dışına çıkıp sizlere en yeni modelleri sunmaya çalıştık. Bir tanede kolaylıkla yapabileceğiniz modelin anlatımını verdik. verdiğimiz model şiş işi, ancak galerimizde tığ işi modellerimizde bolca var.
Çok güzel banyo takımı modelini birlikte yapmak için, paylaşıyoruz. Bu yapımı çok kolay olan model şiş işidir, pirinç modeli uygunlanmıştır. Nova ipinden yapılmıştır. Biz renk olarak 2 yumak 858, 4 yumak 5068 kullandık, siz istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Şiş olarak 7 numara şiş kullandık.

Modelin Yapılışına banyo halısı içim: 140 ilmek atarak başlayalım, pirinç örgü modelini kurup 110 cm örelim. 110 cm ördükten sonra birden ilmekleri keserek kapatalım. Paspas için: yetmiş ilmek atalım 25 cm çift pirinç örelim. 25 ilmek örüp, 20 ilmek keselim, geriye 25 ilmek kalıyor kalan 25 ilmeği örelim. Yanlarda kalan 25 ilmeği ayrı ayrı 50 cm (toplam) olunca keselim. Hazırladığımız banyo halı ve klozet paspasını dilerseniz resimde görüldüğü gibi farklı renklerde kare parçalar örüp monte edebilirsiniz.

Sabun sepeti için: 76 cm uzunluğunda, 8 santim eninde çift pirinç bir parça hazırlayalım. Farklı bir renkten sepetin alt zeminini hazırlayalım, sepetin alt zemini için 15 cm eninde, yirmi üç santim boyunda parçalar örelim. monte edilir. Kurdelele ile ağız kısmı ve sap kısımları süsleyerek bitirelim.
anlatımlı banyo takımı 1anlatımlı banyo takımı 1
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.