KadincaSayfa.Com

Donna Karan Kış Koleksiyonu

Donna Karan Kış Koleksiyonu

Bu yıl çılgın stiller, kimi zamanda görkemli parçalar ve renkleri göreceğiz vitrinlerde. Bu yıl kullanılan renklerin başında yine vazgeçilmez siyah göze çarpıyor yine. Siyahın yanı sıra klasik kırmızı, pasteller, gri ve askeri yeşil yine hakimiyetlerini koruyacak. Eğer dolabınızda bu renkler varsa yaşadınız demektir, kırmızı, haki, siyah ve grinin yanında Marsala şarap tonu renkleriniz varsa şanslısınız demektir. Çünkü bu renk hemen hemen tüm koleksiyonlarda kullanılmış, güven veren, baştan çıkarıcı bir sıcaklığı olan, oldukça çok yönlü bir renk olan Marsala şarap rengi. Bildiğimiz gibi bu yıl deri ceketler çok gözde, Marsala şarap rengini ceket tasarımlarında çok kullanılmış. Bu yılın moda renklerinden biri de Kadmiyum Turuncu özellikle 1960-70’li yılların rengi olarak ta bilinir Kadmiyum Turuncusu. Kadmiyum Turuncu rengi kullanacaksanız mavi ve mor tonlarla kullanmanızı öneririz. Gecen yıl olduğu gibi bu yılda Metalik Gümüşü tüm koleksiyonlarda görmeniz mümkün. Bu yıl canlı renklerde görmeniz mümkün özellikle cesur sarılar ve yeşilleri bolca göreceğiz. Donna Karan koleksiyonları kadınların her duyusuna hitap eden modern tasarımlardır. Bir kadının ihtiyaçları ve arzuları konusunda sezgisel bir anlayış üzerine kurulan bu özel moda koleksiyonu her zaman en kaliteli kumaşlar, işçilik ve teknolojik yenilik kullanarak, lüks, duygusallık, konfor ve yaratıcılığı temsil ediyor.
Türkiye de Donna Karan giyen ünlüler; Hande Ataizi, Berrak Barut,  Hayriye Akarlılar (mavi jeans markasının sahibi Sait Akarlılar’ın eşi), Edvina Özyeğin, Rezzan Benardete (İş adamı Adil Benardete’nin küçük kızı ), Tansa Ekşioğlu  (Ender Mermerci’nin büyük kızıdır.Aynı zamanda Tansa markasıyla değerli ve yarı değerli taşlarla takı tasarımı yapan sosyete tasarımcıdır).
Dünyada  Donna Karan giyen ünlüler;  Sarah Jessica Parker, Kate Blanchett, Penelope Cruz, Demi Moore, Michelle Obama, Susan Sarandon, Milla Jovovich ve Jennifer Lopez .
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.