KadincaSayfa.Com

Doktorlar şokta ! 1 Dakikada kalp krizini geçirme yöntemi!

Doktorlar şokta ! 1 Dakikada kalp krizini geçirme yöntemi!

1 Dakika da Kalp Krizi Nasıl Durdurulur ?

Birçok kişi, basit ama güçlü bir maddenin bir dakika içinde bir kalp krizini önleyebileceğini bilmiyor.  Popüler bir bitki uzmanı John Christopher , 1 dakikada bir kalp krizinin nasıl durdurulacağı konusunda en etkili formülü keşfetti. 50’den fazla bitkisel formül var, ancak bunlardan biri en etkili olduğu ortaya çıktı. Bu kişinin alternatif tıbba katkısı çok önemlidir.

Onun gizli içeriği (cayenne) acı  biber ! Bu biberin 60 saniye içinde kalp krizini önleyebileceğini biliyordu ve bu yöntemin hayatları kurtarmak için kusursuzca çalıştığını iddia ediyor.Kırmızı biber en popüler biber çeşididir. Her zaman elinizin altında olduğundan emin olun – bir kalp krizinden bir aile üyesini kurtarabilir.

Kırmızı biber nasıl kullanılır ?

Evde kırmızı biber varsa, kalp krizi geçiren kişiye bir bardak suda bir çay kaşığı acı toz biber verin. Bunun işe yaraması için hastanın bilincinin yerinde olması gerekir.

Kişi bilinçsiz ise hastanın dilinin altına bi kaç damla biber özü ya da çekirdeği konulabilir.

Acı biber güçlü bir uyarıcıdır. Kalp atış hızını arttırır ve dolaşımı dengeleyerek vücudun her yerine kan taşır. Acı biber hemostatik etkiye sahiptir, anında kanamayı durdurur ve kalp krizi iyileşmesinde yardımcı olur.

Unutmayın, birçok sağlık uzmanı bu anlık terapi sayesinde hastayı asla kaybetmediklerini söylüyor.

Dr Schulz’un Acı Biber Tentürü Tarifi

Bu tentür acil vakalarda kalp krizi için en iyi ilaçtır. Sadece biberle karıştırın.

En popüler tür biber; Hindistan ve Güney Amerika’da yetişir.

Öğütülmüş biber normal biberden 20 kat daha güçlüdür, çünkü biber alkaloidinden daha fazla kapsaisin içerir. Biberlerin acılığı, biberin büyüklüğü ile ters orantılıdır, bu yüzden en ince biberlerin çoğu acıdır.

Tarifimiz

İçindekiler

Toz biber
1-3 taze çıtır biber
% 50 alkol (votka kullanabilirsiniz)
1 litrelik cam şişe
Eldivenler

Tarif

Güvenlik için eldiven takın.
Cam şişenin dörtte birini biber tozu ile doldurun.Tozu örtecek kadar alkol dökün.
Bir karıştırıcıda taze biberleri yeterl miktarda alkolle karıştırarak sos benzeri bir karışım elde edene kadar karıştırın. Karışımı şişenin çeyreği boş kalacak şekilde doldurun.
Şişenin üstünü alkolle doldurun ve kapağını kapatın.Şişeyi günde birkaç kez sallayın.
Karışımı 2 hafta boyunca karanlık bi yerde bırakın.Koyu renkli bir şişede saklayın.Daha güçlü bir karışım için süzmeden önce üç ay boyunca bekletin.
Karışımı kuru ve karanlık bir yerde saklayın.

Dr. Schulz’un Dozaj Önerisi

Kalp krizi geçiren bilinçli hastaya 5-10 damla tentür verin. 5 dakika sonra başka bir 5-10 damla daha verin. Hastanın durumu iyileşene kadar tedaviyi tekrarlayın.

Hasta baygın bırakılırsa diline 1-3 damla koyun ve kalp masaşına başlayın. Tedaviyi 5 dakika sonra tekrarlayın ve hastanızın durumu iyileşene kadar her 5 dakikada bir tekrarlayın.

Sağlık yararları

Cayenne biber diğer rahatsızlıkların tedavisinde kullanılabilir.
Sindirim sistemi üzerindeki olumlu etkileri ile bilinir, çünkü gastrik suları üretir ve gazları giderir.
Karabiberde bulunan kapsaisin tütünün neden olduğu tümör gelişimini önlediği ve karaciğer kanseri teşhisi konan hastalarda da benzer sonuçların farkedildiğine inanılmaktadır.

Aynı zamanda mide sorunları, grip belirtileri, migren, alerji, kızarıklık, obezite, diş ağrısı ve artrit tedavisinde yardımcı olur.

Besin değeri

Bilim adamları, bu biberin 26 farklı besleyici maddenin varlığını doğruladı.Kalsiyum, çinko, selenyum ve magnezyum, biberde bulunan en önemli minerallerden bazılarıdır. Minerallerin yanı sıra, biberlerin içeriği C ve A vitamini bakımından zengindir.

Cayenne biber, en güçlü doğal baharatlardan biridir ve kalp için mucizeler yaratabilir.Kalp problemleriyle mücadele ederseniz, her zaman bu tentürü hazır bulundurun.

Lütfen paylaşalım. 1 paylaşım bir hayat kurtarabilir!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.