KadincaSayfa.Com

Çılgın Kitaplık Modelleri

Çılgın Kitaplık Modelleri

Kitapları seviyorsanız, bu kitaplık modelleri sizler için. Farklı olan her şeye ilgisi vardır istinasız herkesin, farklı olan çeker çünkü kişileri. Gelin kitap sever olarak insanların ilgisini bir şekil de  kitaplara çekelim. En azından belki ileri ki zamanlarda kitap sever insanlar oluşturuyoruz kim bilir. Bana göre her evde kitaplık olmalı, bana kalırsa kitap odası dahi olması gerekiyor ya neyse. Her eve bir kitaplık olsun da, kitap odası şimdilik lasın, belki ileri de Kitap odası galerisi de hazırlarız, umarız. Vaktim yok çok istemem rağmen okuyamıyorum diyenlerdenseniz bu başlık tam size göre. Çünkü kitap için vakit ayırmak gerekir, vakit yaratmak yani, eğer evinizde bir kitaplığınız yoksa o vakti hiç yaratamazsınız. En kısa zamanda bir kitaplık almalı ve sağda solda tıktığınız kitaplarınızı bir araya toplayın öncelikle kitapları. Daha sonra her hafta çıkıp eğiliminize yatkın her hafta en az bir tane kitap almaya çalışın. Bu aldığınız kitapları hemen okumak zorunda değilsiniz, sadece alın. Ve mümkünse sürekli görebileceğiniz yere yerleştirin kitaplığınızı arkadaşlarınızla kitaplar hakkında sohbetler acın sık sık, en son okudukları kitapları sorun ve edinmeye çalışın. Zaman içinde göreceksiniz, zaman yaratmaya çalışacaksınız çünkü gözünüzün önünde olan kitaplar yavaş yavaş sizi çekecektir. Kitaplık modellerini zevkinize ve ev dekorasyonuna uygun modellerden seçebilirsiniz, yeter ki evinizde bir kitaplık olsun. Çılgın kitaplık modelleri günümüzde oldukça popüler,  klasik  kitaplık kalıplarından çok farklı,  tasarımların sınırlarını zorlayan,  mekanınızın  değiştirecek  modeller seçmek artık yeni trend.
Eğer,  klasik kitap raflarından sıkıldıysanız,  mobilyanın tasarımlarla buluştuğu muhteşem dizaynlar iğlinizi çekebilir. Kitaplıktan çok mekana pozitif bir hava katan  misafirlerinizin iğlisini oldukça fazla çekecek,   çılgın kitaplık modellerini görmeye hazırmısınız?   Sizde bu,  modeller ile evlerinizi klasik dekorasyon tarzından uzaklaştırıp modern bir hava estirebilirsiniz..

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Alt Kategoriler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.