KadincaSayfa.Com

Çok Güzel Cibinlik Modelleri

Çok Güzel Cibinlik Modelleri

Cibinlik modellerini yaz kış rahatlıkla kullanabilirsiniz, yazın haşerelerden kotunmak için, kışında ev dekorasyonun da tamamlayıcı öge olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz mevsiminin en sıkıcı yönü de sivrisineklerdir, sıcak günlerde özellikle bebeğinizi sivrisinek ve kara sineklerden korumak için en ideal seçim cibinlik modellerinden yaralanmanızdır. Cibinlikler, bebek yatağının ve sizin yatağınızın etrafını saracağı için sizi sineklerden koruyacaktır. Hem hava almamız rahat olacak hemde sineklerden korunmuş olacağız, sineklerden korunmak içinde kimyasal kullanmadan bu soruna bir çözüm bulmuş olursunuz böylece. Bu doğal ve etkili çözüm ayrıca odanızın havasına renk getirecek bir çözümde ayrıca, eğer bebek odasında kullanacaksanız cinsiyetine göre bir renk seçebilirsiniz, cibinlik tülünü, örneğin kız çocuklarına illa ki pembe renk kullanmanız gerekmez, beyaz, yavru ağzı, uçuk pembe, sikleman renkleri de çok hoş duracaktır. Beyaz rengi erkek çocukları için dekore ettiğiniz bebek odasında da çok rahatlıkla kullanabilirsiniz, ama ben illa ki renkli kullanmak istiyorum diyorsanız renkli tülleri de kullanabilirsiniz, oğlunuz için dekore ettiğiniz bebek odasında. Şöyle sert renkler olmazda da kırmızı ve pembe gibi, ara renkler, pastel renkler çok hoş duracaktır.
Cibinlik modellerinin farklı çeşitleri vardır, dilerseniz yatağa monte edileni tercih edersiniz, dilerseniz tavana asılanı tercih edersiniz. Odanızın tarzına göre seçiminizi yapabilirsiniz, bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Yatağa monte edileni çıkatıp takma da daha rahat olduğu için çoğunlukla o modeli tercih ediyor bir çok kişi. Çünkü çıkarıp yıkaması daha kolay olduğu için, zira tül çok toz toplar, o yüzden sık yıkanması gerekmektedir. Çamaşır makinenizin narin yıkama programında yıkayıp daha sonra ütüleyip tekrar asabilirsiniz.
Cibinlik,  yatak odaları için çok gerekli bir aksesuar olmamakla beraber tamamen zevk ve keyfen yaptırılıyor. Bazı yatak modelleri de çıtalı dizayn edilirken, çıtasız yatak modeline de dilediğiniz şekilde cibinlik tasarlayabiliyorsunuz.
Bugün modern ve klasik tarzda dizayn edilen cibinlik modelleri araştırdım ve sizlerle paylaşmak isterim.
Tamamen zevkinize kalmış cibinlik modelleriyle galerimizde sizlerleyim…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.