kadincasayfa.com

Cesaret..!

karacı komutan, havacı komutan ve denizci komutan kendi aralarında konuşurlarken konuşma alevlenir ve komutanlar iddiaya girerler. iddianın konusu iste askerlerin cesaretleridir. kendi askerinin daha cesur olduğunu kanıtlayan komutan iddiayı kazanacaktır.

karacı komutan başlar ve askerini çağırır. askerine tankın paletlerinin altına yatmasını söyler ve tankada hareket etmesini emreder. komutanın emri olduğu gibi uygulanır ve komutan diğerlerine dönerek askerlerinin gözü kapalı ölüme gidebilecek kadar cesur olduğunu gururla anlatır.

Sponsorlu Bağlantılar

sıra havacı komutandadır. o da askerine havadaki uçaktan paraşütsüz atlamasını emreder. komutanın emri aynen uygulanır ve diğerlerine dönerek kendi askerlerinin ölüme karşı olan bu cesaretini gururla anlatır.

en son denizci komutana sıra gelmiştir. askerine gemiden köpekbalıklarının cirit attığı denize atlamasını emreder. asker denize bakar ve komutanına der ki;

– yiyiyosa sen atla .mınakoyim!

askerin bu cevabından sonra karacı ve havacı komutanlar şok geçirmiştir. ancak denizci komutan bu cevaptan sonra kahkahayı patlatır ve der ki;

– işte asıl cesaret budur.

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica