KadincaSayfa.Com

Bu Kış Neler Moda

Bu Kış Neler Moda

Tekstilde kadın modası üzerine öyle büyük bir piyasa var ki bunun asla değişmesi mümkün değildir. Allah’ın biz kadınlara verdiği güzellik ve erkeklerin bu güzelliklere ilgisi olduğu sürece bu asla değişemez.
Biz de halimizden memnunuz, kadın gibi güzel bir varlığa sahip olan erkeklerde. Dolayısıyla bu piyasa herkesin çok işine geliyor.Hem üreticilerin hem tüketicilerin :) Yaz, bahar yada kış hiç farketmez. Bizler herzaman moda olan yeni şeyleri kullanmak isteyeceğiz bunu bilen tasarımcılarda üretecekler :)
Ne diyelimalan memnun satan memnun  :) :) :) Bu yayınımda ki kış trendleride birbirinden şık. Hepside birbirinden farklı ve özel tasarımlar. Büyük markalar kadınları nasıl cezbedeklerini biliyorlar :)

Hangi kumaşlar kış ayları için uygundur?

Hangi kumaşlar kış ayları için uygundur: Tabi ki ısıtıcı türde kumaşlar kış ayları için uygundur. Dışarıda kar yağmur gibi nemler ıslaklıklar olabileceği için. O nem ve ıslaklıktan etkilenmeyen kumaşlar olmalıdır. Ama bir paltoluk kumaşın nemle pek bir ilgisi yoktur o zaten yağmur damlacıklarını alır içerisine götürür. Yani ısıtacak, leke tutmayacak, nem almayacak yürdr kumaşlar tercih edilmelidir. Kumaş ismi vermemiz gerekirse, tüm yünlü kumaşları katabiliriz. Veya yünle karışık bir kısım elyafları katabiliriz, isim olarak buline dedikleri erkek giysilerinde yün dokuma kumaşlar, hem iyi ütü tutar hem ısıtır hemde sık dokumalıdır bu kumaş türü tercih edilebilir. Gabardin bahar giysisi olarak kabul edilir, kış mevsiminde pek tercih edilmez gabardin. Gabardin yerine biraz daha yumuşak kumaşlar tercih edilir.
Şimdi sizin için seçtiklerime bakalım. Umarım beğenirsiniz.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Biz de kadincasayfa.com olarak en güzel kışlık kombinleri sizler için derledik. Buyurun galerimize..

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica