KadincaSayfa.Com

Aşamalı Taç Tasarımları Ve Modelleri

Aşamalı Taç Tasarımları Ve Modelleri

Bayanların genelikle günlük hayatta tercih ettiği ve pratik kullanımı sayesinde yediden yetmiş yediye kadar bir çok bayanın tercihi olan saç taçları ve bantları ile sizler ile beraberiz sevgili bayanlar. Bugün ki galerim de günlük hayatta kullanımdan çok özel günlerde ve gezmelerde giyilebilecek saç aksesuar tasarımlarına yer verdim. Ayrıca sizler için aşamalı ve görselli saç taç süsleme örneklerini de galerim de mevcut. Renkli taşlar ve boncuklarla dizayn edilen harika tasarımlar ile en sade taç modelini bile çok özel tasarımlara dönüştürmeniz mümkün hanımlar. Özellikle minik boncuklar ile özel tasarım görsellerini uygulayarak saçlarınızda şık bir etki yaratmanız mümkün. Galerimizde özel tasarım aşamalı taç aksesuar modelleri yanında spor bir duruş sergileyen ve özellikle de genç kızların tercihi olan saç bantları örnekleri de sizlerin beğenisine sunuluyor. Son olarak sadece taç ve bant modelleri değil eski dantelleri atmayıp değerlendirebileceğiniz görselleri mutlaka inceleyin derim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizler için seçtiğim çok özel taş modellerini ve aşamalı saç aksesuar yapımı örneklerinin yer aldığı galerimizi bir inceleyelim. İlk modelimiz lastikli tasarımı ile sadece saçın kenar kısmında gözüktüğü için taç modelinden çok özel bir tasarım gibi gözükmektedir ne dersiniz? İkinci görsel çok özel bir tasarım olup aşamalar sayesinde kolayca uygulayabileceğiniz bir seçim. Üç numarada ise baharı saçlarınıza taşıyacak kadar zarif her ortamda kullanabilecek kadar şık bir dizayn. Dört numaralı görsel ise benim favori seçimim olan turkuaz boncuklu harika bir tasarım. Küçük boncuklar ile adeta sanat eserini andıran taç tasarımın bakalım sizde benim kadar beğenecek misiniz? Evet sevgili genç kızlar ve bayanlar bu yaz sıkıcı saç tokaları yerine muhteşem görünümlü oldukça farklı taç tasarımlarına evet diyorsanız mutlaka galerim yer alan görselleri inceleyin derim. Üstelik numaralı aşamalar ile sizde şık bir saç aksesuar modeline az bir maliyetle sahip olabilirsiniz kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.