KadincaSayfa.Com

Aleyna Tilki Konseri İzdihama Neden Oldu

Aleyna Tilki Konseri İzdihama Neden Oldu

Antalya’da bir alışveriş merkezinde düzenlenen Aleyna Tilki konseri izdihama neden oldu. Çocukların yoğunlukta olduğu konserde Aleyna’yı göremeyen miniklerin gözyaşları konsere damgasını vurdu.

TIKLIM TIKLIM DOLDU
Antalya’nın Kepez ilçesinde Aleyna Tilki heyecanı yaşandı. Fabrikalar Mahallesindeki bir alışveriş merkezinde saat 16.00’da düzenlenen konsere, binlerce vatandaş saatler öncesinden akın etti. Çoğunluğu gençler ve çocukların oluşturduğu konserin düzenlendiği alanda, alışveriş merkezinin tüm katları tıklım tıklım doldu. Alana sığmayan bazı vatandaşların yürüyen merdivenden de konseri takip ettiği gözlendi.

MİNİKLER GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Aleyna Tilki’yi görmek isteyen minikler, ebeveynlerinin sırtına çıkarak ünlü sanatçıyı görmeye çalıştı. Yürüyen merdivenlerin bile izleyenler tarafından doldurulunca merdivenler sabit hale getirildi.Yaklaşık bir saat süren konserde, Aleyna’yı göremeyen miniklerin gözyaşları da konsere damgasını vurdu. Aleyna Tilki, zaman zaman kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla da sohbet etti. Tilki, şarkıları ve dansı ile kendisine hayran bıraktı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.