KadincaSayfa.Com

50 Yaş Üstü Her İki Kişiden Birinde Görülen Varis Derdine Doğal Çözümler

50 Yaş Üstü Her İki Kişiden Birinde Görülen Varis Derdine Doğal Çözümler

Variköz damarlar büyük ,estetik bir sorundur ve ne yazık ki, tedavi edilmesi zordur. Variköz damarlar derinin hemen altında görebileceğiniz,şişmiş damarlardır,genellikle bacaklarda görülür ancak vücudun başka yerlerinde de oluşabilir. Oluşma sebepleri ise; Aşırı kilo,Hamilelik,Aile öyküsü,Bacak travması,Cinsiyet( ne yazık ki bayanlarda erkeklerden daha sık görülüyor )Yaşlılık,Fazla ayakta durma ve Hareket eksiliğidir.
Ameliyatsız ,doğal yollarla çözebileceğiniz yöntemler arıyorsanız, bu tedavileri mutlaka okumalısınız. Herhangi bir yan etki oluşturmayacak, iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, bacaklarınızı saklamaktan sizi kurtaracak ve ağrılarınızı gidererek sizleri rahatlatacak Yöntemler istiyorsanız buyurun yazımızı okuyun.

ALOE VERA JEL

Aloe jel, variköz damarlarda çok etkili olan anti-inflamatuar ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Sadece bir süre ısıttıktan sonra, varisli bölgeye sürün, güzelce jeli yedirin ve uyuyun. Uygulamayı her gece tekrar ederseniz, ihtiyaç duyduğunuz rahatlamanın geldiğini ve varislerinizin gözle görülür şekilde azaldığını göreceksiniz.

ELMA SİRKESİ VE DENİZ SUYU

Bir kapta ılık su doldurun, daha sonra biraz Elma Sirkesi ve Deniz tuzu ekleyin ve bacaklarınızı 20 dakika boyunca karışıma batırın. İşlem sırasında bacaklara masaj uygulayın, sonra sonunda su ile durulayın ve kurulayın.

ELMA SİRKESİ, HAVUÇ VE ALOE JEL

Malzemeleri homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırıcıda iyice karıştırın, sonra karışımı etkilenen alanlara uygulayın ve su ile durulamadan önce yarım saat boyunca bacaklarınızda bekletin.

GİNKGO BİLOBA

Bu ağacın geleneksel tıpta uzun bir geçmişi vardır. Gingko Biloba hapları varikoz damarları ortadan kaldırmanın doğal bir yoludur,ayrıca birçok sağlık mağazasında uygun fiyatta bulunmaktadır. Tavsiye edilen doz, günde 3 haptır, düzenli kullanımda sonuçları gözle görülür ve hissedilir şekilde fark edebilirsiniz.

DEVAMI İÇİN GALERİYE TIKLAYIN… =>>

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.