KadincaSayfa.Com

Zor Uyuttuğu Kızını Uyandırmaya Çalışınca Acı Gerçeği Öğrendi

Zor Uyuttuğu Kızını Uyandırmaya Çalışınca Acı Gerçeği Öğrendi

Bebek uyutmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Birçok anne bebeğini uyutmak için saatlerce ninni söyler.

Alexandra Metelkina ismindeki Rus annenin bir gün bebeğini hızlıca uyuttu. Altı aylık kızının bir anda uyumasına kendisi bile şaşırdı. Ancak bunun ileride başlarına nasıl bir bela açacağından habersizdi.

Saatler geçmesine rağmen minik bebek Anya hala uyanmadı. Gerçekten de çok tuhaftı. Çünkü Anya en küçük bir seste uyanırdı.

Bir süre sonra Alexandra kızının uyanmadığını farketti. Kızını kendisi uyandırmaya çalışsa da kızı uyanmıyordu. Panikledi ve hemen ambulans çağırdı.

Anya taburcu edildikten sonra Alexandra kızını eve götürdü. Ertesi gün yine aynı şey oldu. Alexandra kızını uyandıramadı. Ne kadar denese de kızı uyanmıyordu.

Bu olay belli aralıklarla gerçekleşmeye devam etti. Bazen Anya haftalarca bir şey yemeden ve içmeden uyumaya devam etti. Uyandığında ise vücudu açık kırmızı renkte oluyor, vücut ısısı düşüyor ve ateşi çıkıyordu.

Anya’nın rahatsızlığına hala bir teşhis koyulamadı. Doktorlar belirtilerin ‘Uyuyan güzel sendromu’ olarak da bilinen Kleine-Levin sendromuna benzediğini düşünüyor.

Anya şimdi 19 aylık ve kendisine birçok tedavi uygulandı. Ancak hiçbirine cevap vermedi.

Anya’nın haberini izleyin:

Umarız ki minik kızın hastalığı bir an önce belirlenir ve tedavisine başlanır. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.