KadincaSayfa.Com

Zencefil Prostat Kanseri, yumurtalık kanseri Ve Kolon Kanserini İyileştirebiliyor. Kemoterapiden Çok Daha etkili!

Zencefil Prostat Kanseri, yumurtalık kanseri Ve Kolon Kanserini İyileştirebiliyor. Kemoterapiden Çok Daha etkili!

Çok sayıdaki mutfak, tıbbi  faydaları ile zencefilin mucizevi bir baharat olduğunu söyleyebiliriz. Kanser durumunda bile faydalı olabileceğini gösteren bir çok çalışma mevcut.

Başlangıçta, zencefil, tedavi sırasında mide bulantısı ve iltihabı tedavi etmek için kansere yakalanan bir hastaya yardım etti. Ama şimdi, daha da fazlasını yapabileceği görülüyor!

Georgia State Universitesi, zencefil ekstraktının canlı hücreler üzerindeki etkilerini inceleyen bir çalışma yaptı. Zencefil ekstraktı, sağlıklı hücrelere zarar vermezken kanserli hücrelerde ölüm oluşturabilir. Ve kemo gibi yan etkileri yok.

George State’deki araştırmacılar, zencefil özütünün, farelerde prostat tümörlerini küçültüğünü keşfetti; bu sırada iltihapları azalttı. Zencefilin kanser karşıtı yararlar ile ilişkili olduğunu kanıtlayan 17 ek araştırma bulunmaktadır. Diğer çalışmalar, bu doğanın en güçlü tıbbının 101 diğer hastalıkların tedavisinde yararlı olduğunu kanıtladı.

Zencefillerin yararlarını sayısız yollardan çıkarabilirsiniz: ekstraktlar, takviyeler ve çaylar veya iyileştirici güçlerini hızla elde etmek için çiğ zencefil yiyebilirsiniz.

Zencefil  Anti Kanser Suyu Tarifi

1 çorba kaşığı organik zencefilli kök tozu
2 organik salatalık
2 yeşil organik elma
2 avuçluk organik ıspanak
4 sap organik kereviz
1 organik limon
1 litre su

Kas ağrısını hafifletmek için taze zerdeçal (ve emilim için karabiber) ekleyin.

Ve bu muhteşem haberi herkesle paylaşalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.