KadincaSayfa.Com

Zara Yeni Sezon Elbise Modelleri

Zara Yeni Sezon Elbise Modelleri

Zara markası Türkiye’deki piyasasını sabitledi. Öyle ki her geçen zaman lehine işleyecek şekilde Türkiye’de büyüyor. Tabi büyük şehirlerin elit bölgelerini hedef alıyor öncelikle.Böylece zengin kesimin tercihleri arasındaki markalardan biri oluyor.
Çünkü Türkiye’de ki koşullara göre kalitesi de cezbedici, fiyatlarıda. Genelde klasik bir çizgiye sahip olan tasarımları zarifliğiyle bayanların gönlünü fethederken, Zara TRF’de daha spor ve şirin tasarımlarıyla biz gençlerin tercihi oluyor.

Elbise rengine göre çanta nasıl seçilir?

Elbiselerde ki desen, örneğin yoğun desenler çiçek baskılı elbiseler de daha çok rengi yoğun olmayan ve baskısız deriler tercih edilmelidir. Mesela yılan desen ve çiçek desenli bir elbise yorucu olacaktır göz için onun için daha sade derilerden oluşan çantalara yönlenmeleri gerekir alırken. Bunun dışında çok klasik elbiselerde, her zaman için yine spor olmayan rölaks dokulu derilerden ziyade rugan veya analin yani düz ciltli deriler de olan çantalar tercih edilmeli. Türk bayanları uyuma zellikle önem verirler, burada kurtarıcı bir şey daha vardır oda lame ve dore renkler çünkü çok desenli bir elbisede bir kaç renk çantada da bir kaç renk olduğunda çok göz yormaktadır. Dolayısı ile ya bir renk seçebiliriz o elbisede olan veya gümüş veya altın renginde olan çantaları tercih etmeliyiz.
Bu yayınımda Zaranın elbiselerini yayınladım. Bence hepside çok güzel ve kullanışlı elbiseler. Herhangi biri dahi her ortamda giyilecek kadar kullanışlı. İlk örnekte ki elbise buna en iyi örnek. Bir yandan şıkken, bir yandan da çıtı pıtı. Hem şık ortamlara uygun hemde kendimizi hoş hissetiğimiz günlerde rahat kullanıma uygun bir elbise. Diğerlerine de bakmayı unutmayın :) Umarım beğenirsiniz.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz. Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

Alt Kategoriler:

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica