KadincaSayfa.Com

Yatmadan Önce Elma Sirkesi İçin ve Büyük Değişime Hazır Olun

Yatmadan Önce Elma Sirkesi İçin ve Büyük Değişime Hazır Olun

Bir bardak suya 1 yemek kaşığı elma sirkesini yatmadan önce tüketmek, aşağıda sıralanan çeşitli sağlık sorunlarını etkili bir şekilde tedavi eder.

Hazımsızlık

Vücudun, tüketilen gıdayı gerektiği gibi hazmedememesi, asit reflü, şişkinlik, bulantı, kabızlık ve uykusuzluğa yol açar. Bir fincan ılık suya bir tatlı kaşığı bal, bir çay kaşığı elma sirkesi ​​ekleyin ve yatmadan yarım saat önce için uykuya uyku sorununuz varsa bu karışım mucizevi etkiler yaratır!

Obezite

Elma sirkesi tüketimi, yağ oluşumunu azaltmanıza ve pektin varlığından ötürü bir tokluk hissi vermenize yardımcı olacaktır. Makarna ve çerez gibi nişastalardan yüksek gıdalarda, vücudun üretebileceği kalorilerin sayısını azaltabilir.

Karın ağrısı

Bir bardak ılık içme suyuna bir çay kaşığı elma sirkesi ​​ekleyin ve karın bölgesinde ağrı tedavisi için yatmadan önce bu karışımı için.

Yüksek kan şekeri

Vücudun insülin duyarlılığını artırır ve kan şekeri düzeylerini düşürür, böylece tip II diyabetleri önler. Yatmadan önce gece 2 yemek kaşığı elma sirkesi ​​almanız gerekir.

Boğaz ağrısı

Elma sirkesi güçlü anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve boğaz ağrısı yapan bakterileri etkili bir şekilde iyileştirmektedir. Bu nedenle, yatmadan 1 saat önce yarım bardak suya 1 tatlı kaşığı sirke döküp için.

Bacak ağrısı

Bacak krampları genellikle vücutta potasyum eksikliğinin bir sonucudur. Uykuya başlamadan önce bir fincan ılık suda 2 çorba kaşığı elma sirkesi ​​tüketimi bu sorunu tedavi eder ve vücuttaki potasyum düzeylerini arttırır.

Asit reflüsü

Asit geri akışı, mide asidi miktarları düşmesinden kaynaklanır. Elma sirkesi asit seviyesini yükseltir, bu nedenle bir fincan elma sirkesini temiz içme suyuna eklemelisiniz ve yatmadan bir saat önce içmelisiniz.

Tıkalı burun

elma sirkesi sinüslerde mukus birikimini ortadan kaldıran potasyum, magnezyum, A vitamini, E, B1 ve B2 bakımından yüksektir. Bir bardak suya bir çay kaşığı elma sirkesi ​​eklemelisiniz, iyice karıştırın ve burnunuzdaki tıkanıklığı hızla gidermek için yatmadan hemen önce için.

Ağız kokusu

Ağız içindeki biriken bakterileri tedavi etmek ve ağız kokusunu gidermek için uyurken yatmadan hemen önce bir çorba kaşığı elma sirkesi alın.

Hıçkırık

Hıçkırığa yakalandığınız zaman elma sirkesi ile suyu karıştırın ve boğazdaki sinirleri tetikleyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.