KadincaSayfa.Com

VÜCUTTAKİ TÜM ŞİŞKİNLİĞİ VE YAĞLARI ATAR! 4 GÜNDE 5 KİLO ATAR!

VÜCUTTAKİ TÜM ŞİŞKİNLİĞİ VE YAĞLARI ATAR! 4 GÜNDE 5 KİLO ATAR!

Bu güçlü karışımı yapın ve çok fazla çaba sarf etmeden fazla kilo ver. Vücutta toksinler varsa, karaciğer fonksiyonlarını normal şekilde yerine getiremez. Bu durumda, kilo verme süreci önemli ölçüde yavaşlar ve giderek daha fazla kilo alırsınız. İnsanlar karaciğerin muhtemelen kilo vermede  karar verenin en önemli faktörü olduğunu düşünmüyor.

İnsanların büyük çaba ve farklı yöntem denemelerine rağmen kilo verememelerinin nedeni budur. Eğer kilo vermek isteyen biri iseniz, bu tarifi deneyin ve karaciğerinizi tamamen temizleyin. 4 gün süreyle tüketin ve içinde yaşayan toksinler ve pisliklerden karaciğerinizi temizleyin.

4 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN KEREVİZLİ KARIŞIM

Bu içeceği günde 3 kez 4 gün boyunca tüketin. Bu 4 gün boyunca ağır yemeklerden kaçının. Karaciğerin temizleme sürecini kolaylaştırmak ve biraz kilo vermek için sağlıklı yiyecekler yiyin.

4 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN KEREVİZLİ KARIŞIM MALZEMELER

2 limon
1 su bardağı kesilmiş maydanoz
5 parça kereviz sapı
5 su bardağı su

4 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN KEREVİZLİ KARIŞIM TARİF
Blender içine limon suyu, maydanoz ve kereviz koyun ve karıştırın , sonra su ekleyin ve tekrar karıştırın . Günde SABAH AKŞAM 2 bardak tüketin. Prosedürü önümüzdeki 4 gün içinde tekrarlayın. 7-10 gün ara verdikten sonra tedaviyi tekrarlayın.

Bu tarifin sırrı Kerevizde bulunan lif, sindirim sisteminize yardımcı olur. Bağırsaklarınıza yerleşir ve midenizin daha yavaş boşalmasını sağlar. Bu nedenle tokluk hissini kuvvetlendirir ve açlık hissini önler. Kerevizin %95’ i sudan oluştuğu için vücudun susuz kalmasını önler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.