KadincaSayfa.Com

Sosyal Medyada Anne Skandalı

Sosyal Medyada Anne Skandalı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sallayan bir video yayınlandı. Annesi olduğu düşünülen kadın 4-5 yaşında olan kızına makyaj yaparak sigara verip içerken videosunu çekiyor. Sosyal medyada yayınlanan skandal video ortalığı kasıp kavurdu. Makyaj yapıp sigara içirdiği küçük kızıyla akıl almaz diyaloglarını videoya normal birşeymiş gibi paylaşması herkesin tepkisini çekti ve büyük eleştirilere maruz kaldı. Akıllara gelen ilk soru hangi anne çocuğuna bunu yapar? Küçücük çocuğa ağır makyaj yapıp bacak bacak üstüne pozlarını birde sigara içirterek daha kötüleştiren annenin kızıyla konuşması herkesi çileden çıkardı. Sosyla medya günlerdir bu video ile sarsıldı.

Yayınlanan videoda ‘Güzel içiyorsun valla helal olsun. Kaç yıldır sigara içiyorsun’ diye soru soran kadına küçük kız ‘Çok yıldır içiyorum valla, kız sen kaç yıldır içiyorsun’ şeklinde akıl almaz bir tavır ve konuşma şekliyle cevap veriyor. Ülkemizde son yıllarda küçük çocukların yanlarında dahi sigara içilmesinin ne denli büyük risk taşıdığı kamu spotu şeklinde ekranlara gelirken 4-5 yaşında küçük bir çocuğa sigara içirilmesi büyük tartışmalara yol açtı. Bu denli rahatlık düşüncesizlik sosyal medyada izleyenler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Sigara içme konusunda ailelere çok büyük önlemler almak düşerken daha minicik bir beden yapılan bu denli düşüncesizlik mutlaka cezasını çekmeli.

sigara

Sigara ve uyuşturucu gibi bağımlılık yapan ve insan sağlığını ölümle tehdit eden büyük bir tehlike olan sigara bu kadar minik bir bedene bu denli zevkle keyifle içirilmesi halkın büyük tepkisine sebep oldu. Toplumsal bilinçlenmeye yönelik yapılan çalışmalar hızla büyürken bu şekilde duyarsızlık gösteren annesi olduğu düşünülen kişi bunun açıklamasını en kısa zamanda yapmalıdır ki açıklama yapılacak bir durumda ortada görünmemektedir. Aileler bu konuda gerekli önlemleri almaya çalışırken bir kadının 4-5 yaşında bir kıza sigara içirmesi ve onunla girdiği kötü diyalog herkersin sinirini yerinden oynatmış bulunmakta.

Çocukların yanında sigara içilmemesi bu kadar konuşulurken bu yapılan herkesi şaşkına çevirdi. Büyüklerin hem dumanın zararından çocukları koruması gerekirken birde olumsuz örnek olmamak adına çocukların gözü önünde sigara içilmemesi için uyarılar yapılırken bu video ortalığı karıştırdı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica