KadincaSayfa.Com

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz Paylaşımıyla Kırdı Geçirdi

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz Paylaşımıyla Kırdı Geçirdi

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği Cem Yılmaz paylaşımıyla kırdı geçirdi.

Mars Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın, “Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz’lar çıkar” sözlerine Cem Yılmaz “Yavaş çıkar.” diyerek tepki göstermişti. Şahan Gökbakar esprili paylaşımıyla Cem Yılmaz’a destek verdi.

“ANCA BOŞ SALONLARDA MISIR YENİR”
Instagram hesabından Cem Yılmaz’a destek veren komedyen Şahan Gökbakar, “Kore’den ucağa bindirmişler geliyormuş… Yeni Cem Yılmaz çıkartması… Mısır sever bir hanim ile Cengiz’in boş salonda kova kova mısır yeyip sohbet etmeleri manidar olmuş! Zira bu gidişle yeni Cemler, yeni Yılmazlar çıkana kadar anca boş salonlarda sadece mısır yenip sohbet edilecek gibi duruyor…” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?
Yapımcı ve salon işletmecisi krizinin en büyük taraflarından olan Mars Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar konuşmasında “Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz’lar çıkar. Onlar film çekmezse çekeni bulacağız.” gibi açıklamalar yaptı. Cem Yılmaz ise bu sözlerden sonra çileden çıktı. Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok var mısın? Yoksun tabi…İyi çıkarmalar. Cengiz’i geçiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.